Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-04-2024, 08:39:34

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 640
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 93
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 87
Total: 87

87 гости, 0 потребители

iPhone OTB 1.1.2/1.1.3 - Софтуерен unlock !!!

Започната от shaman, 16-01-2008, 14:31:07

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

MyMoon

А нали няма нужда предварително да е активиран iphone-a, за да сработи този unlock. В смисъл - направо от магазина iphone просто се пуска ZiPhoneGui-то и всичко си става ок? Кеф ти Mtel, кеф ти Vivatel? А и още един малко ненамясто въпрос - Какво имат предвид под recovery mode на телефона и как се пуска телефона в такъв mode. Мерси предварилтено :)

Deyan

Ни6то предварително не правиш сварзваш го с компа ии директно.
А риковарито дори на самата програмка си пише всичко което трябва да направиш.Изключвчш тела-хоме бутона и слип бутона едновременно ги натискаш и така даржиш докато се покаже ябьлката на дисплея после пускаш слипа и само хоум бутона продалжаваш да даржиш докато не видиш картинката с кабела и итун иконката,след това програмката се задейства аутомат и прави всичко сама.

rafaelo

ZiPhone 2.0 вече потдържа отключване на всичко 3.9, 4.6 OTB 1.1.1, 1.1.2, 1.1.3
както и опция да си свалиш бутлодера от 4.6 на 3.9 използвайки -b

Link OSX: Download

Link Win: Download

Enjoy! 8)

traian_james

има ли я тази програма само че да разкодира iPod Touch
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

rafaelo

Цитат на: "traian_james"има ли я тази програма само че да разкодира iPod Touch

На touch-а не му трябва разкодиране а jailbreak. И да, работи. Свали си най новата версия за момента.... тоя пич изкара 5 версии за 1 седмица... почва чак да ме дразни.

XXwolf

някой сменял ле е imei кода? трябва ли да се сменя?

fpyyh

не трябва да се сменя, дори е незаконно.

dvrender®

телефона ми е версия 1.0.2 мога ли да го upgrade-на на 1.1.3 и да го отключа
MacPro
:::Quad-Core Intel Xeon 2x2.6 GHz
:::Apple Cinema HD Display 30"
:::4GB Ram - 6.5TB HDD
:::OSX 10.5.5
MacBookPro
iphone 3th Gen 16Gb

yamahadrums

Цитат на: "dvrender®"телефона ми е версия 1.0.2 мога ли да го upgrade-на на 1.1.3 и да го отключа

 Въпросът ти е нещо като мoето откритие за десния бутон на Mighty Mouse. ;-) Ъпдейтвай направо до 1.1.4 (по-точно му казваш да направи Restore, за да няма омазване с Installer-a), след което свали ZiPhone и натисни бутона "Do It All". Успех!

 P.S. Ама и аз кога станах циганин, кога ми почерня гъза! :-P
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

dvrender®

да мерси стана.само че сега не иска да ми исталира нищо от исталера.и видето от vbox7  не вървят?????
MacPro
:::Quad-Core Intel Xeon 2x2.6 GHz
:::Apple Cinema HD Display 30"
:::4GB Ram - 6.5TB HDD
:::OSX 10.5.5
MacBookPro
iphone 3th Gen 16Gb

yamahadrums

Видеото няма и да ти тръгне, защото няма поддръжка на FLASH и скоро няма и да има. А от инсталера инсталирай програми, които са за 1.1.4. Какво се опитваш да инсталираш и не се получава?
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

indianni

вече съм на 1.1.4 от днес, но инстолерат не може да ми се обнови... защо?... може ли да ми помогнете?...

indianni

а като опитам да сваля нещо от инстолера, ми дава хост ерор :(

yamahadrums

Цитат на: "indianni"а като опитам да сваля нещо от инстолера, ми дава хост ерор :(

 Рестарт на телефона и опитай пак. Понякога го показва това съобщение.
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

indianni

пробвах вече рестарт.случаят е следния.упгреиднах един тел от 1.1.1 на 1.1.4 и още един от 1.0.2 на 1.1.4. всичко ми е наред, но явно не осъществява връзка със сървъра. не свалят и двата тел поща, нито упдейтват инстолера. казва ми постоянно,че няма вразка със сървъра. ВиФи на Мака ми си работи отлично, значи проблемът ми идва от телефоните. Освен да викна неыърк администраторите на интернета ми... белкем те пипнат настройките на телефона, ама като знам как ми гледат Мака и не могат да се оправят с него, си представям как ще се пулят на телефоните... преди преинсталацията на тел, си влизаха в интернет отлично... имате ли съвет за мен случайно?  :?