Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

30-04-2024, 06:53:07

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 158
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 120
Total: 120

120 гости, 0 потребители

Новият ъпдейт на Адиума го направи отвратителен.....

Започната от nikoncho, 06-01-2008, 20:39:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Web_Devil

Че какъв му е проблема :?: Въпрос на вкус :!:  :idea:
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

nikoncho

въпрос на вкус казваш....

все едно до сега да си можел да отваряш прозореца на колата си напълно а след ремонта (ъпдейта дето уж е за по-добро) да можеш само един пръст......

ако на това му казваш въпрос на вкус.... :roll:  :roll:  :roll:

Armaggideon

Ми остава всеки път като отваряш чат прозорец да си уголемяваш полето :roll: И при мен е така след update-а.

@ iLili: комбинирането на контакти става с drag&drop.

iLili

Цитат на: "Armaggideon"@ iLili: комбинирането на контакти става с drag&drop.
10х, това го знам, но при моя последен ъпдейт бях променила Window Style така, че никой контакт не искаше да се драгне и дропне и ми отне доста време, докато открия причината.
MacBook Air Retina, 13-inch, Hack, MacBook Pro,iBook, iPod, iPhone11, Power Macintosh и т.н.

Ники

Цитат на: "nikoncho"ето всеки път като отворя прозореца той е в това положение....

ако някой го кефи това мен не

Като не те кефи, сваляш кода на Адиум, поправяш MessageView.nib и MessagePrompt.nib с InterfaceBuilder, компилираш и се радваш.

Ако не знаеш как става или просто не можеш, отиваш във форумите на Adium, мрънкаш някой да сврши тази работа вместо теб и чакаш.

nikoncho

виж какво и аз съм специалист в областа си и ми е много лесно някой път да ти отговаря така малко остричко....

след като системата е работила и съм дал пределно ясен пример не виждам защо да не споделя мнението си че са се изложили този път лишавайки потребителите си от полезна екстра и карайки ги да се правят на програмисти за да си имам приятната екстра наново.....

ако смяташ че в ТОЗИ форум не може да се "мрънка" си го кажи направо

Ники

Цитат на: "nikoncho"виж какво и аз съм специалист в областа си

Моите поздравления!

Цитатми е много лесно някой път да ти отговаря така малко остричко....

Ако отговорът ми ти е прозвучал остро, успокой се, не това беше целта му.

Адиумът ти не работи както искаш. От тук имаш две възможности—или си го оправяш сам (казах ти как), или надигаш глас и чакаш някой да го оправи вместо теб. Тъй като в този форум няма разработчици на Адиум, правилното място да надигнеш глас е в техния форум. Това имах предвид с "мрънкането при тях".

Цитатако смяташ че в ТОЗИ форум не може да се "мрънка" си го кажи направо

Далеч съм от мисълта, че тук не може да се мрънка. Може, и още как! Но това няма да оправи Адиума, нали така?

nikoncho

а така
нова версия нов късмет  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: явно не съм изокал само аз