Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 20:39:26

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 164
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 115
Total: 115

115 гости, 0 потребители

Поръчка от Америка

Започната от traian_james, 25-12-2007, 21:55:59

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

traian_james

Искам да попитам, дали някой знае колко струва доставката до БГ, на поръчка направена от официалният сайт на Apple, и по-евтино ли излиза от поръчка от БГ.
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

shaman

Не можеш да направиш поръчка от официалния сайт с доставка извън щатите !!!
Политика на Apple :-(

traian_james

апф....fucking shit...ок...благодаря все пак
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

Becko

щеше да е добре ако можеше де ... едно ауди там е 24 000 долара тук е 110 000 лв :)

ja

Цитат на: "Becko"щеше да е добре ако можеше де ... едно ауди там е 24 000 долара тук е 110 000 лв :)

Аудита ли продават Apple вече  8O
 
...Audi Mac Pro Quattro :D

tMac

Не че не го знаех, но реших да видя какво ще ми отговорят. На въпроса ми как мога да се регистрирам и да пазарувам в iTunes Store, поне там можеш да download-ваш и може и да не ползваш доставка, получих следния отговор:

Dear .......,

I understand that you live in Bulgaria and you wish to purchase items on the iTunes Store. Unfortunately, we currently do not have an iTunes Store in your country.
Although I cannot comment on future expansion plans of the iTunes Store, please rest assured that we are committed to bringing the iTunes Store to people around the world.

Thank you for your interest in the iTunes Store.

Sincerely,

Tiffany
iTunes Store Customer Support
http://www.apple.com/support/itunes/ww

я това си го знам, но си казвам, чакай да видя дали няма да предложат някаква алтернатива.

jell0

Специално за музиката нещата са още по-сковани, защото правилата се определят най-вече от музикалните фирми.

XXwolf

Цитат на: "tMac"
я това си го знам, но си казвам, чакай да видя дали няма да предложат някаква алтернатива.

алтернативата е с itunes gift cards: купуваш от ebay и после си я ползваш като се регистрираш с адрес на някоя фирма в америка.

За покупка на хардуер е по-трудно, но един приятел си взе един подновен iBookG4 преди две години и го шипна до куриерска фирма и те му го доставиха. Още по-интерсно стана когато след месец дъното се скапа и тогава той прати бука директно на apple (след определена процедура) и те му го поправиха и върнаха на техни разноски  :wink:

Becko

.. отговора е ясен след 1 година може и да имаме магазин и тук дано не е повече ... рано или късно епъл ще има и магазин и итюнс стор в България ... търпение трябва.

fpyyh

http://www.tunecore.com/freealbum - можеш да получиш код за акаунт, за да си сваляш разните обложки. ако имаш познат с американска кредитна карта може да ти прати на този акаунт ваучър с подарък от $5 до $50. но български магазин няма да има скоро сигурно, чехия, полша, словакия, словения, прибалтийските републики си нямат, а са мъъъъничко преди нас.

space ace

apple store има в сащ, канада, uk, япония, италия. доста странно е да се чака в бг.
macbook

cMm

Преди малко като се замислих има и друг начин ама а той е от ebay.com. И може да бъдат доставени в БГ поне така разбрах от на баща ми един колега който си е поръчвал доста неща от там :)

space ace

Цитат на: "cMm"Преди малко като се замислих има и друг начин ама а той е от ebay.com. И може да бъдат доставени в БГ поне така разбрах от на баща ми един колега който си е поръчвал доста неща от там :)

зависи от продавача
macbook

cMm

е да ама дано непопадне някой на измамник иначе  ebay.com е добра алтернатив :)

XXwolf

за това ще трябва да гледаш какъв му е feedback-a на продавача