Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 05:50:53

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 640
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 151
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 108
Total: 108

108 гости, 0 потребители

iPhone OTB 1.1.2

Започната от Dragonfly^, 22-12-2007, 22:29:42

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Dragonfly^

Здравейте.

Искам да питам колко хора тук са с такива телефони и дали са навити да си поръчаме това. При покупка на 5+ има намаление, а и ще спестим от доставка. Ако има навити - пишете.

XXwolf

аз съм с такъв, но мисля че скоро ще има софтуерен unlock

ivoiv

И аз съм с такъв и съм навит да се вземе нещо, с което да подкараме телефоните, но все пак трябва да се тества дали тези карти работят с наще оператори! Освен това няма да е зле да са такива, че ако е възможно с появата на следващ ъпдейт да няма проблеми :idea:
20" iMac-2.16 Core2Duo-2GB RAM
17" PowerBook-G4 1.67-1.5GB RAM

Becko

изчакайте до 1.1.3 после ще има софтуерен начин за отключване ... епъл си подсигуриха празниците с АТТ после ще помислят и за останалите ...

Dragonfly^

Няма как да се разбере дали ще проработи, ако не се тества. А предимствата на този тип отключване са доста.

Колкото до 1.1.3 - дори и да се появи,няма гаранция, защото трябва да се ъпдейтне baseband-ът, а за момента няма причина Apple да го правят. Ако се съберат 5 човека, ще действаме.

XXwolf

много скоро ще я има защото ще има нов iPhone

Dragonfly^

Цитат на: "XXwolf"много скоро ще я има защото ще има нов iPhone

Несериозно, съфорумецо, несериозно. ;)

Dragonfly^

Уговорихме се с човека да му пратя СИМ карта, с която да тества дали ще се разпознае от телефона. Ако искате можем да си разделим шипинга и ако стане, поръчваме на куп и всички сме доволни. На мен лично не ми се чака софтуерен хак, който обзалагам се, няма да се появи скоро.

McMac

добре де един въпрос

как се побира тая дебела сим карта с тоя ултрасим чип в "шейната" на телефона
и как има място в самия телефон не мога да разбера

- пиши колко е шипинга и таксата за да го пресметнем
- и какво занчи 5+ ако се купи за 10 човека цената пак ще е $70???
- и кога ще може да пристинге

не знам ама погледнах пак отвора и не мисля че може да се побере сим-а с ултрасима освен ако не го набиеш с чука нещо ме съмнява тая работа

иначе ако става съм навит

Becko

ползването на тия СИМ спууф тъпотии е напълно нелегално :) освен това побърква мрежата на ГСМ операторите и могат да ви баннат стига да поискат ... вместо да плащате за това купете си по една нокия за 39 лв. и си говорете ... просто трябва да се почака знам че е неприятно защото и аз чакам като всички с телефони купени с 1.1.2

Dragonfly^

Потвърждавам, че работи. Днес пристигна моята и нямах проблеми.

Wizi

Аз пък се питам - защо да се мъчим да хакваме телефоните си като по този начин си осигуряваме гарантирано прекратяване на гаранцията предсрочно и дори потенциялно прикване на апарата, вместо хардуерно да си разрешим проблема и всичко да си е "ни лук ял, ни лук мирисъл"?

.... ако не фитваше в iPhone-a дали щяха да го продават? Или идва с мини iHammer? Безплатен! ;)

... ще ме банне оператора га ме хване за долу подписания, нали се сещаш  :D
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

rafaelo

Цитат на: "Wizi"Аз пък се питам - защо да се мъчим да хакваме телефоните си като по този начин си осигуряваме гарантирано прекратяване на гаранцията предсрочно и дори потенциялно прикване на апарата, вместо хардуерно да си разрешим проблема и всичко да си е "ни лук ял, ни лук мирисъл"?

.... ако не фитваше в iPhone-a дали щяха да го продават? Или идва с мини iHammer? Безплатен! ;)

... ще ме банне оператора га ме хване за долу подписания, нали се сещаш  :D

За прекратяването на гаранцията не може да стане защото има програмки за възстановяване в състояние заклучен. Днес гледах нещо което се занимаваше с върджинайзване на бейсбенда или не знам си какво. Оделно че хората които са си купили телефона от щатите или някъде другаде и после са го внесли тука...автоматично :) гаранция франция става. А хардуерно хакване :) не ми се мисли. Софтуерното е най-надеждно, доста време се бави обаче вече.

XXwolf

Цитат на: "rafaelo"Софтуерното е най-надеждно, доста време се бави обаче вече.
споко... още няколко дни само до новите презентации и мислия че този път ще се възползват от SDK което обеща Jobs

Dragonfly^

SDK-то ще дойде през февруари.