Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

01-05-2024, 07:00:48

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 175
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 116
Total: 117

116 гости, 1 потребител
BuSteR

Проблем при преминаване от Iphone 12 към Iphone 14 pro

Започната от Йони, 29-09-2023, 12:32:03

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Йони

Здравейте, закупих си от човек айфон 14 про. Той беше с изтрит Айклауд, но си изглеждаше както изглежда това Про. Когато обаче се регистрирах и си прехвърлих данните от 12-ката, Про-то започна да изглежда като нея. Аз обаче искам той да си изглежда както си беше - с големите икони и т.н., а не по начина на 12-ката. Къде сбърках, и как да запазя изгледа на Про-то, а същевременно да си вкарам данните от 12-ката?
Благодаря на всеки, който може да ми помогне!

thebrainless

Първият ми телефон беше още iPhone 3, заклевам се, нищо не разбирам от това което си написал.
Stay hungry. Stay foolish.

bluesky

Добър Вечер на Всички!

Имах ужасен сън - че съм Си купил iPhone.
Ха, ха, хааа...

Йони

#3
Цитат на: thebrainless - 29-09-2023, 21:59:11Първият ми телефон беше още iPhone 3, заклевам се, нищо не разбирам от това което си написал.
12-ката изглежда на първа страница така, както са подредени иконките в първия линк по-долу. А на 14 про иконките на първа страница изглеждат така, както са подредени във втория линк. Въпросът ми е: как да запазя този изглед, а същевременно да си вкарам данните от телефона. Не искам новият телефон да изглежда като стария. С моите данни и апове - да, но с вида на новия.
Знам, че въпросът може и да е нелеп и нямам против да се посмеете на мой гръб, но ако може отговорете ми като на човек хванат от гората как да си реша проблема.
https://www.theverge.com/21551240/iphone-12-mini-vs-pro-max-hands-on-photos-comparison-apple-size
https://www.gsmarena.com/apple_iphone_14_pro_max-review-2482p3.php

bluesky

Добър Вечер на Всички!



Притежателите на iPhone 15 Pro и iPhone 15 Pro Max се оплакват, че устройствата "греят доста".
При използване на някои приложения, когато даже смартфонът е в чехол, устройството се усеща доста горещо.
Apple ("еЙпъл" (?)) обещава да отстрани въпроса.

Йони

Цитат на: bluesky - 30-09-2023, 21:41:17Добър Вечер на Всички!



Притежателите на iPhone 15 Pro и iPhone 15 Pro Max се оплакват, че устройствата "греят доста".
При използване на някои приложения, когато даже смартфонът е в чехол, устройството се усеща доста горещо.
Apple ("еЙпъл" (?)) обещава да отстрани въпроса.
Колега, очаквах някакво градивно предложение. Освен спам може ли друго да предложиш?

zlia

Ако искаш да махнеш от горния ред големите икони, просто задръж пръст върху тях и ги махни.

bluesky

"...Колега, очаквах някакво градивно предложение. Освен спам може ли друго да предложиш?..."

Добър Вечер на Всички!

"Для кого война, а для кого - Мать родная..." (Исландска пословица).
Така е, колега. Един го интересуват копчетата на ръкавелите му, друг - как му стоят шортите. На някои им греят Устройствата, (и това е ПРИЗНАТ ФАКТ от Apple), за други - това е спам... Интернет голям - Същества разни.
Между другото - какво, (за Теб лично), означава "йони" - нещо от рода на физика, или - индийска митология...?

Йони

#8
Цитат на: bluesky - 01-10-2023, 19:57:37"...Колега, очаквах някакво градивно предложение. Освен спам може ли друго да предложиш?..."

Добър Вечер на Всички!

"Для кого война, а для кого - Мать родная..." (Исландска пословица).
Така е, колега. Един го интересуват копчетата на ръкавелите му, друг - как му стоят шортите. На някои им греят Устройствата, (и това е ПРИЗНАТ ФАКТ от Apple), за други - това е спам... Интернет голям - Същества разни.
Между другото - какво, (за Теб лично), означава "йони" - нещо от рода на физика, или - индийска митология...?
Какво отношение има горното към моя проблем?
Виждам, че си стара пушка тук, може ли да спреш да се държиш като зевзек и за разнообразие да кажеш нещо, което да ми свърши работа? Просто вече се повтаряш и става малко досадно.

Йони

Цитат на: zlia - 01-10-2023, 13:57:50Ако искаш да махнеш от горния ред големите икони, просто задръж пръст върху тях и ги махни.
Изглежда не се изразявам правилно.
Точно обратното - при персонализирането големите икони изчезнаха. Просто искам подредбата на иконките от 14 про да си остане барабар с големите икони. Но явно ще трябва ръчно да си ги изведа, доколкото разбирам.

zlia

#10
Ок дори и обратно да е, не е кой знае какво да си сложиш уиджети ръчно. Явно не разбираш, че това как ти изглежда екрана не зависи от модела телефон, а от версия на операционната система. Подозирам, че двата телефона са с различна версия на операционна система.

ggzy

Като за начало, качи снимка как искаш да изглеждат и скрийншот, как изглежда твоя.
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

Йони

Цитат на: zlia - 02-10-2023, 06:07:29Ок дори и обратно да е, не е кой знае какво да си сложиш уиджети ръчно. Явно не разбираш, че това как ти изглежда екрана не зависи от модела телефон, а от версия на операционната система. Подозирам, че двата телефона са с различна версия на операционна система.
И двата са 17-ка.
Явно е както при Самсунг и останалите андроиди - персонализираш ги както искаш върху зададен интерфейс.

Йони

Цитат на: g�gzy - 02-10-2023, 09:07:47Като за начало, качи снимка как искаш да изглеждат и скрийншот, как изглежда твоя.
В първия линк е моят. А във втория е как изглежда по дефолт 14 про. Има ли как това да се запази, защото когато го взех, беше с изтрито инфо и айклауд от стария собственик, а след като прехвърлих данните от моя - вече изглежда като старата ми 12-ка. Все едно нищо не съм направила. Само съм изсипала едни пари. Е, сигурно не е така, но поне на външен вид няма разлика.
https://www.theverge.com/21551240/iphone-12-mini-vs-pro-max-hands-on-photos-comparison-apple-size
https://www.gsmarena.com/apple_iphone_14_pro_max-review-2482p3.php

bluesky

Добър ден на Всички!

В езотериката има една визия, че:
Мъжката Логика се представя със 103 трика, (магии, положения), които третират всички възможни ситуации, през които може да мине Личността.
Женската логика, от друга страна, има само един трик, (магия, положение) - 104-то.
То обаче обхваща всички 103 Мъжки положения, лесно неутрализирайки ги.

"йони" печели, при всички положения. Честито!
(хубав ник - индийски).