Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 13:27:26

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 164
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 131
Total: 131

131 гости, 0 потребители

HomePod mini чуденка...

Започната от Fifata, 12-12-2021, 13:53:23

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Fifata

Чудя му се от доста време и ми е много интересно да кажете, тези дето го ползват... има ли смисъл или не? Трябва ли да гледам за по големия батко или не?

Трябва за в кухнята/хола, да си слушаме музика от него и чат пат някоя друга смарт опция, че къщата е цялата наредена във всяккави смарт джаджи ;)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Adamov

Аз чакам моят (син) в събота.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

DUDE

Ползвам Google Nest Mini в кухнята. Що годе се разбираме :)
Върши ми идеална работа да ми пуска музика, да ми отброява, тук там и за разговор. Качеството и силата на музиката ми е достатъчно за една стая. Не е вързана с други смарт джаджи, но някой ден. Предполагам, че Homepod ще е с по добро качество, но ако търсиш нещо по мощно - гледай за големите.
MacPro 4.1@5.1

Fifata

То вчера и така стана :)

Седя си в един магазин с приятели и пием кафе и виждам един дружка дето преди 1 година беше докарал един homepod от Англия от големите и знам че му седи и събира прах, ама тогава му търсеше безумни суми и реших да го бъзна вчера да ми я даде на "приятна за мен" цена и той взе че се нави ;)

Та вече съм горд собственик на HomePod от големите батковци :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

bluesky

Или както казват ..."...всичко с Времето си..."...

Честито!

..."...Ом... шанти..."... ;D

fpyyh

Два големи ползвам за кино с AppleTV с проектор, за тези пари, без жици, няма конкуренция.

thebrainless

Млкия свири изключително добре за размерите си, но е по-скоро тъпа колконка, отколкото смарт. Отделно дропва редовно връзката си с рутера. HomePod е мега и свири доста по-добре от примерно 2 минита. Много е дразнеща липсата на потдръжка със Спотифай. Епъл са хомосексуалисти! Извинявам се на всички гей хора предварително, знаете какво имам предвид.
Stay hungry. Stay foolish.

Adamov

thebrainless, не обичам, когато хората са прави по отношение на Apple. Но ти си прав, да му се невиди... такива са. И на моменти са чисти педерасти!

Аз имах мини за около 48 часа. Ами малко е. Симпатично е. Свири прилично. Но до там. Иии след тва си взех един батко за 250лв. чисто нов иии бях забравил колко е отвяващ.

Мойта е цел е като на fpyyh. Да намеря още един и да стане стерео за Apple TV. След което изпращам жената и детето на почивка и си свалям 8те филма на Хари Потър и направо влизам вътре... без да ми дреме комшиите какво мислят по темата.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Fifata

Къде ги тоя батковци по 250лв???!!!??? ??? ???
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

zlia

Цитат на: thebrainless - 24-12-2021, 17:19:32
Млкия свири изключително добре за размерите си, но е по-скоро тъпа колконка, отколкото смарт. Отделно дропва редовно връзката си с рутера. HomePod е мега и свири доста по-добре от примерно 2 минита. Много е дразнеща липсата на потдръжка със Спотифай. Епъл са хомосексуалисти! Извинявам се на всички гей хора предварително, знаете какво имам предвид.
ПоДдръжката на спорифай, до колкото разбирам си е по вина на спотифай. Те дали са хомосексуалисти ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

bluesky

#10
Добро Утро на Всички! И Честита Ви Коледа!

Нашата безхитростна, икономична схема за всекидневна, зареждаща музика, поддържаща Духа на Групата,още от 2012, е:

Computer ---> optical cable ---> Logitech z906 (5+1 колонки).
Колонките (5 + 1 суб-буутер), suround sound speaker system, 500W*,  са стратегически разположени в помещението.
Music - обикновенно се слуша онова, което е представено в Мрежата (тонове освежаващи честоти).

*
--- Доколкото ми е известно, вече, от годинка-две-три, се предлага и Logitech z906 на 1000W.
Изборът би могъл да е Ваш.

К'ви 5 лееа... Удрям 17 стотинки в масата. ;D

______________________________________________
P.S. Всеки мъж, бръснещ краченцата си, е амбриаж - и по определение, цялата "западна" либерална социопатна паплач.
Нищо ново под Слънцето за Хомо Сапиенс - братски Китай вече се е заел с прочистване.
Въпрос на време. ;D