Страници: [1] | Надолу Начало - iPhone, iPod и iPad - iPad проблем с extra sim (Прочетена 536)

Fifata

Така... За пореден път се убеждавам колко са зле мобилните ни оператори в България.

Взимам си на моята карта extra sim от А1 с добавка интернет, като идеята ми е да ползвам интернет и на таблета, вместо да взимам отделна карта само с интернет... Обаче греда.
Щом сложиш extra sim картата в таблет/устройство което не подържа разговори и А1 автоматично блокира и двете карти. Щом изключа картата от таблета и веднага ми се оправя основната карта в телефона.

Споделям го, да не се чуди някой защо не му работи картата при такива опити и по точно въобще да не си прави опити Wink

iPhone X black 256GB FO
iPad Pro 12.9 2th gen
Apple AirPort Time Capsule3st gen
Apple Airport Express 5st gen
Apple TV 4
Apple Watch 44mm Black
iMac 27 5K i5 late 2015
back to top

ProstoAZ

Важно!
Считано от 30.04.2021 г. не е възможно ползването и активирането на достъп до мобилен интернет за допълнителни Екстра SIM карти, ако Главният номер се ползва с тарифен план, в който е включен неограничен обем мобилен интернет на максимална скорост в МВ.

https://www.a1.bg/pomosht-a1-extra-sim

Те май са го описали това, но наистина малоумно, особено в 21 век:)

iMac "Core i5" 2.8 21.5-Inch (Late 2015), 8 GiB
MacBook Air "Core i5", 13', 2017, 8 GiB
MacBook Pro "Core i5", 13' Mid-2012, 16 GiB
iMac 2012
iPhone12 /64 GiB
iPhone8+ /64 GiB
iPad Pro 2020 /120 GiB
iWatch S6
back to top

bluesky

...за частни фирмички, грубо нарушаващи ВСЕКИДНЕВНО поне два Български ЗАКОНА - не е за учудване... богоборци... Grin
back to top

hgeorgiev

Важно!
Считано от 30.04.2021 г. не е възможно ползването и активирането на достъп до мобилен интернет за допълнителни Екстра SIM карти, ако Главният номер се ползва с тарифен план, в който е включен неограничен обем мобилен интернет на максимална скорост в МВ.

https://www.a1.bg/pomosht-a1-extra-sim

Те май са го описали това, но наистина малоумно, особено в 21 век:)
Ами ако се поставите на място на предоставящия услугата - не е толкова малоумно. Smiley
Аз лично ги разбирам.
back to top

bluesky

...поддържам и тоалетните за трети пол, четвърти пол... две майки, двама бащи и прочее... Grin
back to top

Fifata

Тарифния план ми е с 20гб интернет.

Картата си работи супер в таблета, ама на основния телефон нямам разговори, това ми е проблема Smiley

iPhone X black 256GB FO
iPad Pro 12.9 2th gen
Apple AirPort Time Capsule3st gen
Apple Airport Express 5st gen
Apple TV 4
Apple Watch 44mm Black
iMac 27 5K i5 late 2015
back to top

ProstoAZ

Разбрах те, да, просто се зачудих и ти показах съобщенията за ограничение на този вид услуга.

Иначе, да споделя моя опит, аз ползвам вече само ESIM карти, докопах една служителска с неограничен интернет, тя ми седи само за нет,

И така...

Но за по-старите модели не съм компетентен да правя изказвания.

iMac "Core i5" 2.8 21.5-Inch (Late 2015), 8 GiB
MacBook Air "Core i5", 13', 2017, 8 GiB
MacBook Pro "Core i5", 13' Mid-2012, 16 GiB
iMac 2012
iPhone12 /64 GiB
iPhone8+ /64 GiB
iPad Pro 2020 /120 GiB
iWatch S6
back to top
« назад напред » Страници: [1] | Нагоре
0 Членове и 1 гост преглежда(т) тази тема.

Отиди на: