Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 08:57:37

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 842
  • Latest: stewartsPat
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 142
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 129
Total: 129

129 гости, 0 потребители

M1 Users

Започната от Adamov, 28-06-2021, 16:11:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

fpyyh

Покрай пандемията и висеното с часове всеки ден в разговори започнах да оценявам airpods. Малките са най-леките слушалки с такъв звук и микрофон в класа си, а max са просто супер, макар и доста по-обемни и тежки. Иначе имам и джабри, и плантроникси, не са лоши, но не са толкова добри. И трети вариант за видео разговори - iPhone със стойка (може даже със светлина), камерата му е супер, микрофонът и говорителят - също.

iPeichiny

Цитат на: Adamov - 30-06-2021, 08:30:07
Аз се чудех за про, но като видя тоя тъч бар и ми се повдига жестоко. Ако го нямаше 100% щеше да съм взел про-то.

Точно това е основната причина и аз да си взема Air,touch bar...a.Абсолютно излишен.Добре че го махнаха от новите...а ако махнат и ноча....
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

Adamov

Аз разглеждах новите про-та в айСтайл. Да ти кажа честно, ноча изобщо не ме дразнеше и не ми пречеше на 15те минути, в които разглеждах мака. А доколкото се познавам, щом нещо не ме дразни 15мин, значи няма да ме дразни никога.

Но това, разбира се, е супер субективно. Но пък и на мен скоро не ми се очертава да сменям. Еъра ми е просто перфектен.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bluesky

"notch"-ът ще бъде махнат веднага, когато Люцеферианците на Патагония загубят контрол върху "управлението" на колониите си на  ескимосия.
Никога по-рано.
Да Ви подглеждат какво точно правите и в спалнята си влиза в перверзния "стил" на всеки само-обявил се за "Месия" ненормалник.

Adamov

Колеги, за вас не знам, обаче онзи ден си сложих официалните версии на: iOS, macOS, tvOS и watchOS.

Резултатът: айфона и компютъра започнаха да работят по-зле.

Скачам обратно на новите бети.. за вас не знам :D
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

angelvn

За "ноча" или брадичката както му викам аз, ще е супер ако направят така че всички приложения и във всички случаи да работят по следния начин (сега частично работи така): курсора на мишката като понечи да премине през нея (брадичката) - да я прескача.

На бета софтуер за работа доверие нямам. А че бъгните продължават и при Монтерей 12.1 - си е така. За мен вече потребителите с официални версии са бета тестери, а тези с бета версиите - алфа. хаха.
UI designer and developer

iPeichiny

Здравейте!

Да не отварям нова тема,искам да попитам нещо,за което до сега не съм имал проблем с MacOS,а именно как да сменя деня на седмицата на меню бара да излезе на български?
(Wed 17:15) да стане (Ср 17.15) например...?

Изобщо дали е възможно с Big Sur на M1?
На стария ми МакБуук Про (Yosemite) става....

Благодаря!!!


 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

angelvn

Онзиден AppleTV приложението под Monterey явно глична и изяде де що може да докопа като ресурс:

UI designer and developer