Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 22:54:27

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 126
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 73
Total: 74

73 гости, 1 потребител
BuSteR

Find My и Apple Tv 4 2021

Започната от tonybs, 23-06-2021, 15:08:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

tonybs

Здравейте! От седмица изпозвам Apple TV 4K 2021 и съм  много доволен. Без забележки, с изключение на една. А именно: Всички други мои Apple устройства се показват в приложението Find My ( PC, таблет, телефон, часовник, Air Pods), но без Apple TV.
Включен е и Location на Apple TV. И въпреки всичко не го виждам. Или може би, няма функция за локализиране, но ме съмнява, щом всички други си излизат. Да ли не трябва някъде в менюто на телефона или таблета, да дам "разрешение" за локализиране?
Благодаря предварително за отговорите.
MacBook Pro 15" 2018
Magic Mouse 2
Phone 12 Pro Max
iPad Pro 11"
iWatch 7
AirPods Pro
Pencil
TV 4K 2021

Константин

Здравей,
има ли причина да мислиш че това устройство би следвало да се появи там? Може би въпросът ми да звучи глупаво, но задавам го защото ATV не се счита за мобилно устройство за да бъде добавено и следено. Той просто няма да работи ако няма 110/220 волта напрежение, съответно е логично да се знае къде е включено, нали?  ;)
Имам ATV 3 и 4 поколения, никога не са били показвани в Find My.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

tonybs

Благодаря за отговора. За това че ATV не е мобилно устройство, не се досетих и няма как да излезе в Find My. Лек ден
MacBook Pro 15" 2018
Magic Mouse 2
Phone 12 Pro Max
iPad Pro 11"
iWatch 7
AirPods Pro
Pencil
TV 4K 2021

Константин

Обаче всички макове излизат на картата, дори и да не са мобилни ( моят мак мини е там), явно това е заложено в Apple.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

dimhab

И двата ми Mac Pro излизат на картата, а определено не са мобилни.

angelvn

Всичко освен AppleTV 4к ми излиза във findMy. Явно така са го решили и проблема не е при вас/нас.
UI designer and developer

kmonev

HomePod mini също не се вижда :) идеята е предполагам, че са "стационарни" устройства
Macbook Pro 13'' 2016 /MBA 2011 11'' before/
Imac 21'' 2015
Iphone Х /iphone 4,5,6, 7+before/
Ipad Air 32gb wifi only /ipad2 before/

angelvn

Както са стационарни моето ATV така пътува с мен в куфара където ида, за да може да пускам на детето в хотела от неговото детско. :)

UI designer and developer