Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 14:50:19

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 96
Total: 97

96 гости, 1 потребител (1 скрит(и))

Блокирал Айфон

Започната от kris04, 30-01-2021, 23:13:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

kris04

Здравейте, след рестарт на iPhone SE2020, телефонът заби на черен екран с логото на Епъл и не се включва. Опитах да направя force restart, но полза никаква. Сега телефонът стои на черен екран с логото, което след малко изчезва, а екранът всякаш изгасва и тази история се повтаря пак и пак. Вече изминаха няколко часа, но все още не се включва. Изчаках да му падне батерията , да го сложа на зарядно, с надеждата да се включи, но отново се повтаря същото с появяващото се и изчезващо лого. Айтюнс и като цяло компютърът не откриват, това у-во... Някакви съвети какво да направя, по-възможност да не губя никакви файлове и да оправя проблема...? :(
Благодаря предварително!

ggzy

Защо не последва инструкциите ми във Фейсбук групата, да фо вкараш в Recovery mode и да си решиш проблема?
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

kris04

Понеже писах в няколко групи е не знам къде какво точно съм отговорил. При опит да го вкарам в Recovery mode, телефонът сякаш въобще не реагира.  Нищо не се променя по екрана, свети само логото и толкова. Като опитам да го свържа с компютъра - pc-то не открива изобщо таково у-во

KurtiMakarov

В това положение в което е няма как да го свържиш към компютъра.Колегата ти е отговорил,трябва да го вкараш  в Recovery mode или DFU и тогава ще го познае компютъра.Има достатъчно клипчета в нета как се влиза в различните режими.Няма вариант да не може да влезе в Recovery mode или  DFU.

bboyg

Проблема ще е че влезе ли в Recovery Mode / DFU, ще трябва преинсталация, а той не иска да си губи никаква информация (за което си има бекъпи ама...).

kris04

Благодаря, момчета.
С риск да бъда досаден със сходните въпроси, които задавам, ще попитам още нещо. Ясно ми е, че след ресет чрез  iTunes всички файлове се изтриват, но има ли вариант да се възвърнат, било то чрез програма или по някакъв друг начин? Предполагам, че това е невъзможно, но нека тези, които са наясно да ме светнат. Търсих в Гугъл, но ми излизат най-различни начини - едни показват програми, които уж действат, други казват, че няма да стане. Моля за мнение. Благодаря!

KurtiMakarov

Аз съм правил много опити и то безуспешни.