Страници: 1 [2] | Надолу Начало - НОВИНИ - Администратор, модератори (Прочетена 4151)

ivan.nedyalkov

Ъпгрей при смяна на major версия е оасен! Предлагам инсталиране на чисто и рестор на базата.

iPhone Xr Black 64GB
iPad Air 16GB Wi-Fi
Apple Watch Stainless Steel 38 mm (1st Gen)
Apple TV 2th Generation
AirPort Time Capsule 2TB 802.11ac
AirPort Express 1st Generation
back to top

zlia

Ъпгрей при смяна на major версия е оасен! Предлагам инсталиране на чисто и рестор на базата.
А дали тази платформа го позволява?
back to top

faire

Дали има развитие?
В момента форумът е неизползваем през tapatalk. Влизам специално през браузър, и то на мак-а, за да пиша и да няма проблеми с постването.
Така като гледам, май изобщо ще спра да влизам, понеже ми е много затруднен така достъпа до форума.

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.
back to top

Adamov

Аз писах на Павката да си предложа администраторско-модераторските услуги. Имам известен опит с форуми като iphone-bulgaria и BGiPhone, нооо отговор няма Cheesy

Apple MacBook Air 2017
Apple MacBook Pro 15" mid-2014 <3
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple iPad 7th gen
Apple Music
Apple TV 4th gen
back to top

ProstoAZ

И аз му писах със същото, но няма отговор, Smiley

В другата тема беше написал, че има грижата...Smiley

iMac "Core i5" 2.8 21.5-Inch (Late 2015), 8 GiB
MacBook Air "Core i5", 13', 2017, 8 GiB
MacBook Pro "Core i5", 13' Mid-2012, 16 GiB
iMac 2012
iPhone12 /64 GiB
iPhone8+ /64 GiB
iPad Pro 2020 /120 GiB
iWatch S6
back to top

shaman

Колеги, не ми трябва помощ за модерация и администрация на форума.. Справям се с това.

Трябва ми еднократна помощ за миграция на този форум към нова версия и то от човек, който знае как се прави !

back to top

thebrainless

https://youtu.be/Zru1urLhaXM
интересна гледна точка, като цяло съм съгласен

Stay hungry. Stay foolish.
back to top

Fifata

Може ли, поне да се сложи някакъв тест при регистрация, че тия тролове/спамери или там каквото се водят ме дразнят адски много.

iPhone X black 256GB FO
iPad Pro 12.9 2th gen
Apple AirPort Time Capsule3st gen
Apple Airport Express 5st gen
Apple TV 4
Apple Watch 44mm Black
iMac 27 5K i5 late 2015
back to top

shaman

Може ли, поне да се сложи някакъв тест при регистрация, че тия тролове/спамери или там каквото се водят ме дразнят адски много.

Тест си имаше отдавна, но гадовете го прескачат... Сложих вече одобрение на регистрациите.

back to top

hgeorgiev

Добре де.....при бекъп на данните - какво може да се обърка толкова...бих се пробвал ако имам някаква част от днните да ги импортна на моето ФБСД и да си поиграя.
Нямам много време в момента но съм насреща за помощ с каквото мога.
back to top
« назад напред » Страници: 1 [2] | Нагоре
0 Членове и 1 гост преглежда(т) тази тема.

Отиди на: