Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-04-2024, 12:46:26

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 640
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 95
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 3
Guests: 65
Total: 68

65 гости, 3 потребители
madmax, smile_g, XoXo

Mac OS X 10.4.9 PowerPC build 8p135 Update (DELTA)

Започната от rafaelo, 03-04-2007, 09:29:18

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

rafaelo

Здравейте.
Реших да споделя с вас един update за Мас който е още в делта разработка.

Качил съм го тук: Link :)

Това е Mac OS X 10.4.9 PowerPc 8p127 Update Version Deltа
Споделям го защото вече лично го ползвам от седмица и нямам никакви проблеми. Всъщност даже забелязах подобрение на скороста на машината ми. Така че всеки който има PowerPC  каквото и да е (не Intel based машина) ако е достатъчно безстрашен може да го пробва. Инсталацията отнема няколко минути.

N-Joy  

P.S. Защо нямаме [STW] или [REQ] топици в този форум. (Software and Request). Мисля че ще е хубаво някой да [REQ] (Request-не) някаква програмка а някой друг да му помогне и да я качи и така да стане [STW] (Software). Просто предложение  :roll:

scrap

rafals ruls  :lol:

обаждай се в скайпа бе, да обменим някой идейка хехе :)

Pitar

Цитат на: "rafaelo"Защо нямаме... а някой друг да му помогне

Имаме гореща линия - седи и скучае.

crio

Цитат на: "rafaelo"Здравейте.
Реших да споделя с вас един update за Мас който е още в делта разработка.

Качил съм го тук: Link :)

Това е Mac OS X 10.4.9 PowerPc 8p127 Update Version Deltа

Някой друг пробвал ли е ъпдейта?

rafaelo

Цитат на: "Pitar"
Цитат на: "rafaelo"Защо нямаме... а някой друг да му помогне

Имаме гореща линия - седи и скучае.

Не смятам че "Гореща линия" е правилния подход. Погледнете другите форуми за шерване. Всичко е улеснено. Просто пред топика си пишеш или [REQ] или [STW]. Така всичко е много по-подредено както и улеснено. Също и помага и при правенето на Search във форума. Вижте моя пост. Не изглежда ли по добре от колкото "Нов ъпдейт на Мака". Колкото е по-подредено толкова е по-улеснено :).

Scraps какви ще ги мислим бе :). Имаш проблем - поствай да видят всички :).

Share your wealth!

Pitar

И тук ще стане поредния ъндърграунд. От 2002-а сайта си държи перфектна визия и не виждам смисъл сега да се превръща в нещо друго. Какво толкова не можеш да намериш в р2р, че да се пускат  рик. тук?

rafaelo

Аз не го правя за себе си а за всички. Иначе лично аз не мога да ползвам p2p поради рестрикции. Иначе свалям от външни сайтове. Та това нещо си беше просто идея. Underground? то вече не е ли? Хотлайна не се ли води такова? И btw под [STW]  разбирам програми, не филми музика и игри :).

Но както казах, просто споделям идея. Не трябва да я приема никой :)

neytchev

rafaelo,

Mac OS X Update PPC 10.4.9 е от 13 МАРТ 2007 година и е build версия 8p135.

http://www.apple.com/downloads/macosx/apple/macosx_updates/macosx1049updateppc.html

Моля ти се проверявай преди да постваш неща,
особено ъпдейти на операционни системи и то DELTA версии.

Ако не знаеш, че на сайта на Apple първо се обявяват новите версии, не е лошо да го научиш.

Освен това, лично моят горчив опит показва, че след като се обяви официален Update на операционна система, не е лошо да се изчака няколко дни за да се види за какво става въпрос.

rafaelo

Цитат на: "neytchev"rafaelo,

Mac OS X Update PPC 10.4.9 е от 13 МАРТ 2007 година и е build версия 8p135.

http://www.apple.com/downloads/macosx/apple/macosx_updates/macosx1049updateppc.html

Моля ти се проверявай преди да постваш неща,
особено ъпдейти на операционни системи и то DELTA версии.

Ако не знаеш, че на сайта на Apple първо се обявяват новите версии, не е лошо да го научиш.

Освен това, лично моят горчив опит показва, че след като се обяви официален Update на операционна система, не е лошо да се изчака няколко дни за да се види за какво става въпрос.

1. На никой не съм казал СЛОЖИ СИ ТОЗИ ЪПДЕЙТ БЕЗ НЕГО КОМПЮТЪРА НЯМА ДА РАБОТИ! Не...както казвам най в началото на поста си "реших да споделя". Фактът че ти не оценяваш това, което споделям не смятам че засяга всички.

2. Някой може да иска да си сложи Делта версия. Може тя да му работи по добре от официалната. Нищо не се знае. Аз просто споделям!

3. В крайна сметка какъв е проблема и защо се вдига врява?

Едит: 4. Сменям името на топика понеже не е правилно. Съжалявам ако съм заблудил някой, че това е оригиналния ъпдейд, който всъщност може да се свали от сайта на Apple.

lordmaul

ок аз съм с пиратска версич и като слагам ъпдаейти от APPLE и като рестартирам и сам до там зарежа само и се рестартира сам компа този такав ли е или и той е нелегална версия
g31m-es2l Intel Core 2 Duo 2.66GHz E8200 2x2gb kingston ddr2 nvidia 9600GT 1gb DDR3  wireless
TL-WN951N pci

rafaelo

Цитат на: "lordmaul"ок аз съм с пиратска версич и като слагам ъпдаейти от APPLE и като рестартирам и сам до там зарежа само и се рестартира сам компа този такав ли е или и той е нелегална версия

Хм..не мога точно да ти отговоря на въпроса, но това е Делта версия тоест тестова и не е официална от Apple от друга страна е искарана от някъде, но не мога да ти кажа далие пиратска... така че...предполагам ако си имал проблем преди...за всеки случай може да не пробваш :). Въпреки всичко аз съм на делта-та и си бачка ок. Провал съм и официалната от Apple  и тя също бачка добре.

 P.S. И аз съм с пиратска версия на Мак-а 8)

gigabytes

Знам ,че е малко офф топик и се надявам да ме разберете :)
Искам да направя един (REQ) за Маc os 10.4.0 Тiger искам да мина от 10.3.9 на тигърчо обаче не ми се дават пари защото и мака не е първа младост вече за оригинален софт.
П.С 10Х предварително ще черпя и аз със софт, имам 10.2.0 и 10.3 на ориг дискове :) iLife03,04 DiscWarrior & more ..
PowerPc G4 Dual 1.25Ghz 4x512 DDR Hitachi 160 HDD Radeon 9600/128 Pro + Ext. Mercury Owc 320 HDD via FireWire 400.SuperDrive & Apple Cinema Display 23 HD.