Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

27-04-2024, 17:33:43

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 639
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 176
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 71
Total: 71

71 гости, 0 потребители

Live Wallpaper

Започната от Dian1234, 18-01-2018, 10:28:59

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Dian1234

Здравейте аз съм Диан. Имам IPhone X и искам да си направя live wallpapers а телефона.Видях в youtube как един си е направил live wallpaper защото имаше Dragon Ball.gif,а аз съм фен на Dragon Ball.Проблема ми е следния-когато си тегля и си правя от gif на live wallpaper,картината която се движи ми се уголемява все едно ползвам Ipad.Свалих си gif но когато го превръщам в live wallpaper и го слагам да ми е на екрана картината се уголемява.Има ли такава апликация чрез,която да си го направя така че, live wallpaper да ми е с размерите на IPhone X а не на Ipad

Константин

Здравей Диан,
всъщоност ти искаш да му измениш размера нали. Можеш да го направиш с програма на компютъра или онлайн. Има доста такива сайтове, но трябва да се тества дали резултата ще те удовлетвори. Проблема според мен може да възникне от това че при изменянето на размера се запазва съотношението на оригинала, а може би на теб ти е нужно да го обрежеш за да пасне на размера на айфона. Ей тук ще падне играчка:)
Може би някои от приятелите на форума който имат опит с това да ти помогнат за да не се мъчиш с това оразмеряване.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

faire

Може би трябва да направиш 1-2 скрийншота да покажеш какъв точно е проблема. Аз го разбирам така, че тапета, който си изтеглил, е за по-квадратно съотношение на екрана, а на Х е доста по-правоъгълно. Т.е. може да се наложи да се сложат едни черни (или друг цвят според зависи тапета) ленти отгоре и отдолу. Според мен е много играчка, но ти си прецени. Има доста приложения за сваляне на живи тапети. Повечето са платени, но пък имаш голям избор.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Adamov

Когато зададеш тапет преди да натиснеш Set дай Pinch to zoom out
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd