Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-04-2024, 01:09:52

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 639
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 85
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 76
Total: 76

76 гости, 0 потребители

Помощ! Macbook не зарежда

Започната от Ivan9, 05-03-2018, 08:34:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Ivan9

Здравейте, някой може ли да ми даде решение на следният проблем, когато включа лаптопа ми излиза логото на епъл и не зарежда нататък, с рестартиране не се оправя :(

Константин

Здравей, причините могат да бъдат много различни, няма една таблетка за всички болести както се казва. Намерих един линк където има описани различни сценарии по поробен симптом.
https://appletoolbox.com/2016/03/macbook-stuck-apple-logo-wont-boot/

Все пак е добре преди да се поства тема тук да се потърси в Интернет. Това което ние ще направим ще е същото, но ще попитаме за повече информация понеже ти не я даваш.
Поясни какъв е модела, диска, има ли изменения на конфигурацията(смяна на диск или други ремонти правени), всичко това би помогнало при търсенето на решение.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Ivan9

Macbook pro 2015 няма и 1 година откакто съм го взел и не са правени никакви ремонти или смяна на части. Пробвах нещата описани в интернет но не се получава. Дали трябва някъде да го закарам

ggzy

MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

Ivan9

Нямам идея, снощи гледах филм и по едно време го оставих на земята включен че се зареждаха телефона и часовника от него и на сутринта беше паднала батерията и при включването започна този проблем

ggzy

Прилича на недовършен ъпдейт. Влизай в Рековъри и давай Реинстал ОС.
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5