Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 11:52:46

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 640
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 164
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 136
Total: 137

136 гости, 1 потребител
streizar

Кога ще има ъпдейт на ios11

Започната от insomnium, 14-09-2017, 09:40:17

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

jell0

Изключването на Bluetooth и WiFi от Settings май е истинско. Иначе като ги "изключиш" от Control Centre, AirDrop си работи, на което се изцъклих, докато разбера какво става.

bboyg

Абе всичко хубаво, ама това че спряха поддръжката на 32 битовите приложения много ме разочарова. Основно заради това че имам доста закупени такива, а компенсация няма.

П.С. На iPad-а го сложих тъй като там и интерфейса е много променен и смея да твърдя, че може да се ползва без Home бутона :) Телефона обаче ще почака неопределено време.

picklenose

На мен лично не ми допада новия шрифт в ъпдейта. Цифрите на клавиатурата за набиране на номер както и тези големи заглавия във всеки прозорец са ужасни. Сравнявам визията спрямо служебния Самсунг А3 и нещата изглеждат много зле - все  едно някой ученик е правил интерфейса на ябълката :((

Функционално няма кой знае какви новости. Готиното е,че компресията на снимки и видеа е по-голяма и мястото е оптимизирано.

ProstoAZ

Моята шестица е бая бавна вече, явно плаче за смяна или поне за ресет и чиста инсталация, което мога да сторя довечера, пък да видим как ще е.

Иначе до 7-ата всичко прави с секунда-две по-бавно...
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

thebrainless

Кога го ъпдейтна, и моят беше в началото по-бавен почти 2 дни, но след като си индексира файловете и литна.
Stay hungry. Stay foolish.

ProstoAZ

Да видим.

Инак аймакът ми виси 10 час на черен екран с опит да зареди Сиера ГМ...

Четох някъде, че това може да продължи и дни... Адски досадна тъпня.

Рестартнах два пъти, пак така остана.
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

angelvn

Точно акцентирането върху заглавията на секциите е част от чара на новата iOS.
Личи си, че дизайнерите имат пръст в това решение. :)
Бързо се свиква с новия стил и определено не дразни, дори напротив.
Appstore-a сега е по-бърз и информативен.
Анимациите са по-различни и някак по-естествени, плавни.

Доста приятна нова версия на iOS се е получила.
Инсталирахте ли снощи 11.0.1?

UI designer and developer

Adamov

Инсталирах. И пак заби. Бая шлайфане ще падне.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Константин

Апдействайте колеги, вчера излезе обновяване.
При мен работи нормално, сега съм със iPhone 6, нямам забележки, но понякога крашва, не програми, а вградени функции.
Я сподеелете някой тества ли шерването на Wifi? Аз се опитах с някои колеги но не ми се получи така както е описано.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Henshiro

от вчера има 11.01. пача е към 200МБ. Не се знае какво фиксва, нито Apple казват. Със 7 плюс съм и батерията ми с 11 е доста зле. Мина процеса на индексиране и тн. По-добре е от бетете, но сега ще видим как е с новия пач

Adamov

Абе, колеги. Прокрадва ми се една мисъл и искам да ми кажете какво мислите вие.

Минах през всички бети от 1ва до 10та (без GM). И ъпдейтнах директно OTA (1.98GB) до официалната версия. Та се чудя: Е ли възможно бъговете и лагването да са заради това? Дали ще се оправи при чиста инсталация?
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

andondragov

Здравейте колеги,
Не съм на ти с бетите и с ай ос като цяло, но ще споделя, че на жената ъпдейтнахме 6s през ОТА, без бети и е страшно доволна. Казва, че телефонът бил чувствително по-бърз сега... Фикса от снощи не съм го инсталирал още.

Изпратено от моят SM-A500FU с помощта на Tapatalk


angelvn

На моят 7, му падаше батерията като стой та гледай след ъпдейт през ОТА.
Направих реинстал начисто, сетнах го като нов телефон и проблема с батерията изчезна.
Инсталирах ъпдейта от снощи - никаква промяна към по-лошо или по-добро.
Забелязах, че Weather widget-a спря да се обновява след чистата инсталация. Удобно е да проверяваш градусите навън с вземане на телефона в ръка...а сега с обновяване на градусите само при рестарт на телефона, обезсмисля цялата работа с този widget.
Четох, че ако се даде разрешение за локализация (always от опциите) на приложението widget-a се оправя. Да ама не - пак стои като паметника на пантеона в Морската градина на Варна - замръзнал във времето.
UI designer and developer

picklenose

Някой знае ли как мога да си изчистя нотификейшъните на веднъж както беше в 10-ката. Имаше си бутон clear all. Сега трябва всяко едно съобщение да го чистя .... WTF ?!

gsl

За проблема с обновяването на времето четох в друг форум, че reset location & privacy помага.


Sent from my iPhone using Tapatalk