Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-04-2024, 07:17:44

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 639
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 93
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 69
Total: 69

69 гости, 0 потребители

Adobe Photoshop / Premiere / After Effects

Започната от sashe_to, 19-02-2017, 10:55:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Adamov

Темата е вечна. Всеки според приходите и нуждите си. Аз ги ползвам кракнати. Трябват ми рядко и не изкарвам пари с тях. Ако ми трябваха за работа и изкарвах пари с тях 100% щеше да си плащам. Simple as that.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

KaristoK

Здравейте,
Нов съм във форума. От скоро притежавам Macbook Por 2016. Исках да си инсталирам фото шоп от линка който сте дали по горе. Изтеглих си файла, но когато го пуснах за инсталация и ми изписа неидентифициран ... не може да продължи инсталацията. Има ли някакъв по специален начин за инсталация при Sierra?
Благодаря

Константин

Adamov отговори с другата тема:

Отиваш в System Preferences. След това избираш Security & Privacy. И там ще видиш Allow apps downloaded from: Избираш AppStore & Identified developers. Понякога ще има софтуер, за който ще трябва да влезнеш тук и да дадеш Open (еднократно) за да се отвори или да почне инсталация.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

KaristoK

Цитат на: Koce - 23-02-2017, 08:22:15
Adamov отговори с другата тема:

Отиваш в System Preferences. След това избираш Security & Privacy. И там ще видиш Allow apps downloaded from: Избираш AppStore & Identified developers. Понякога ще има софтуер, за който ще трябва да влезнеш тук и да дадеш Open (еднократно) за да се отвори или да почне инсталация.
Много благодаря!