Страници: 1 ... 33 34 [35] | Надолу Начало - СОФТУЕР И ОС - MAC OS SOFTWARE (Прочетена 155689)

Adamov

За пръв път не мога да инсталирам софтуер. Направо съв чудо. Версията, която трябва да е специално за М1 ми казва постоянно File Damaged, a старата на 5% казва Error 501. Филм.

Apple MacBook Air M1
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple Music
Apple TV 4th gen
back to top

tito

Здравейте, някой дали успя да намери работеща версия за М1 на Illustrator?
back to top

kocetokz

Здравейте, версията която е качена в облака (Adobe Illustrator 2021 v25.3.1 ) поддържа M1, поне така е написано в сайта:
https://helpx.adobe.com/illustrator/user-guide.html/illustrator/system-requirements.ug.html
четете тук:
https://helpx.adobe.com/illustrator/user-guide.html/illustrator/kb/illustrator-for-apple-silicon.ug.html

Ако по някаква причина не се пуска/инсталира или дава грешка аз не мога да помогна тъй като нямам мак с чип М1. Просто потърсете в нета за проблеми, свързани с тази инсталация.

Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.
back to top

gogzy

Опитвам се да сваля една програма, но като я чекна и дам Запази като ЗИП, тръгва да сваля всичките 440ГБ.

MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5
back to top

VanDoich

Опитвам се да сваля една програма, но като я чекна и дам Запази като ЗИП, тръгва да сваля всичките 440ГБ.
Привет!
Защото трябва след като чекнеш само програмата, която искаш да свалиш, натискаш "Свали избраните", а не най-горе където си стоят "Сподели"; "Свали" . . . (от  там ти сваля цялото съдържание) Smiley

Последна редакция: 27-07-2021, 11:03:03 от Van Doich

MacBook Air 13" - 2015
MacBook Air 13" - 2012
iMac 21,5" - 2013
iPad mini - 2013
back to top

gogzy

Grin
Благодаря!

MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5
back to top

Dendy

Здравейте, нова съм тук. С macbook Air M1 съм и не мога да инсталирам Фотошоп и Илюстатор. Не прекъснато ми дава file damaged. Моля за помощ.
back to top

bluesky

...(дори военните са го разбрали...) - всяко огнестрелно оръжие се изработва под патрон, и не обратното...

...или... ако ще се сглобява къщичка за катерички - първо се планира къщичката... функции, ползи, ... и едва после се купува чук... Grin
back to top

Adamov

Здравейте, нова съм тук. С macbook Air M1 съм и не мога да инсталирам Фотошоп и Илюстатор. Не прекъснато ми дава file damaged. Моля за помощ.

Пиши ми на лично съобщение и да ти разкажа как да го направиш Smiley

Apple MacBook Air M1
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple Music
Apple TV 4th gen
back to top

zlia

Здравейте,
Дали някой е подкарвал с крак на М1 мак Autocad?
Опитвам се за една позната да го направя, но без успех. Единственият начин да се подкара е с студентски/образователен акаунт или закупуване :-)
back to top
« назад напред » Страници: 1 ... 33 34 [35] | Нагоре
Начало - СОФТУЕР И ОС - MAC OS SOFTWARE (Прочетена 155689)
0 Членове и 1 гост преглежда(т) тази тема.

Отиди на: