Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

27-04-2024, 17:53:43

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 639
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 176
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 70
Total: 70

70 гости, 0 потребители

/com.apple.boot.plist x86 проблем

Започната от asek, 13-03-2007, 16:08:31

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

asek

Здравейте.Имам следния проблем наскоро реших да си инсталирам Мак Ос х86.Фактически четох доста по форумите но не намерих решение за моя проблем.Свалих 3 или 4 бутъбъл версии , но всичките когато и да ги бътна от двдто ми изкарва тази грешка  :/com.apple.boot.plist и после някакви други неща.Пцто ми е с SATA но имам и ИДЕ.Пробвах и ан 2те , пак нестава.Някой знае ли от какво може да е.Несъм с LCD защото прочетох че ако съм трябва да правя някакви настойки за резолюцията.Ако някой може да помогне ще съм благодаре.С Core 2 duo съм и процесор ами поддържа SSl 2

sisostz

Аз съм със същия процесор и същия проблем даже бях писал тук ама никои не ми отговори... сигурно си със дъно ASUS P5B ili P5B DELUXE и за това не се получава и главно заради jmicron contreller-a и аз така теглих много версии ама винаги изписва тая грешка четох из други форуми за някакъв пач пробвах ама и с него не стана и аз за сега чакам да излезне 10.4.9 дано с него да няма такъв проблем

asek

Цитат на: "sisostz"Аз съм със същия процесор и същия проблем даже бях писал тук ама никои не ми отговори... сигурно си със дъно ASUS P5B ili P5B DELUXE и за това не се получава и главно заради jmicron contreller-a и аз така теглих много версии ама винаги изписва тая грешка четох из други форуми за някакъв пач пробвах ама и с него не стана и аз за сега чакам да излезне 4.10.9 дано с него да няма такъв проблем

С P5B-VM съм.И аз си помислих че е заради дъното.Пробвал ли си да си флашнеш биоса?Защото в книжката четох че тогава ти дава някакви нови опции.

sisostz

Не нищо такова няма да те спаси целия проблем идва от тоя Jmicron Controller.... има един др. начин който не съм пробвал да си купиш USB DVD-R слагаш го изключваш Jmicron Controller от биоса и инсталираш.Ако продължава тоя проблем с тоя контролер и в следващата версия май тва остава единствения начин

asek

Цитат на: "sisostz"Не нищо такова няма да те спаси целия проблем идва от тоя Jmicron Controller.... има един др. начин който не съм пробвал да си купиш USB DVD-R слагаш го изключваш Jmicron Controller от биоса и инсталираш.Ако продължава тоя проблем с тоя контролер и в следващата версия май тва остава единствения начин

Ти с коя версия си се опитвал да го подкараш?Четох някъде че става и с VMWare пробвал ли си по този начин?

sisostz

Ами аз пробвах със няколко различни 10.4.8 накрая пробвах една 10.4.6 после се поразрових и видях че и др. хора с P5B дъно, която и версия да пробват все тая.Иначе и аз знам за VMWare ама не съм пробвал.Ако искаш пробвай ама мисля, че изобщо няма да е хубаво по този начин.

asek

Цитат на: "sisostz"Ами аз пробвах със няколко различни 10.4.8 накрая пробвах една 10.4.6 после се поразрових и видях че и др. хора с P5B дъно, която и версия да пробват все тая.Иначе и аз знам за VMWare ама не съм пробвал.Ако искаш пробвай ама мисля, че изобщо няма да е хубаво по този начин.

Ами пробвах..има напредък , започва инсталацията но после забива на едно място.Ако при теб иам някакъж напредък ще се радвам да споделиш.Аз се опитвам по разни други начино , но за сега остават без резултат опитите.

sisostz

Еми както ти казах аз този начин с VMWare не го харесвам и няма да се мъча с него искам да са си 2-те ОС отделни. Иначе пиши как се справяш ако намериш и някакъв др. начин.

prOMiNd

Цитат на: "sisostz"Еми както ти казах аз този начин с VMWare не го харесвам и няма да се мъча с него искам да са си 2-те ОС отделни. Иначе пиши как се справяш ако намериш и някакъв др. начин.
http://www.demonoid.com/files/details/1075612/5555122/
Погледни това!
Gigabyte GA-H77N-WiFi, Intel Core i3-3225,Geil DDR3 PC12800 2x4GB.HDD ADATA SSD 256GB ,  Apple Cinema HD 23"
DELL XPS M1530, Core 2 Duo T9300, nVidia 8600M GT 256MB GDDR3, 4GB DDR2 RAM, 1920x1200 native resolution
Всичко за XBOX 360 - http://xbox.techstream.eu/

asek

Цитат на: "prOMiNd"
Цитат на: "sisostz"Еми както ти казах аз този начин с VMWare не го харесвам и няма да се мъча с него искам да са си 2-те ОС отделни. Иначе пиши как се справяш ако намериш и някакъв др. начин.
http://www.demonoid.com/files/details/1075612/5555122/
Погледни това!

нямам акаунт за демонойда.ще можеш ли да го свалиш  и да се свържем по някакъв начин да го сваля.мерси предварително.прочетох че това решава проблема ни.

sisostz

в петък регистрацията е свободна аз току що се регистрирах и ей сега ще го пусна да се тегли :)

asek

Цитат на: "sisostz"в петък регистрацията е свободна аз току що се регистрирах и ей сега ще го пусна да се тегли :)

на мен ми показва че регистрацията е затворена.хайде като го свалиш да ми го пратиш моля ти се.ICQ:44423132 , skype: alexander_iliev

мерси.