Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 13:46:36

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 164
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 137
Total: 139

137 гости, 2 потребители
georgi.marinov, Fifata

Възстановяване на снимки от повреден iPod 5

Започната от gabrielich, 19-04-2016, 22:59:02

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

gabrielich

Проблемът ми е следният, изпуснах си iPod 5 в тоалетната, след което веднага го изключих (което в последствие, разбрах, е било грешка), след това го суших, в ориз стоя един ден.. Нищо не стана, въпросът е че искам да се опитам да си възвърна снимките, но никога не съм била навътре с всичко с iCloud и Backup-ите и съм адски объркана. Попринцип не си спомням да съм включвала iCkoud Backup в настройките, но явно съм, защото в сайта на iCloud пише че съм си Backupнала iPoda на 12ти фев. 2016 година... В крайна сметка разбрах, че с работещо устройство на Apple мога да си възвърна снимките и всичко останало, като първо го Backupna, после го включа към компютъра си и Restoreна Backupa от iTunes, но ме е страх че няма да направя нещо като хората, и човека, от когото взема устройство на Apple ще загуби снимките, бележките, контактите си и т.н. и просто наистина се обърках адски много, така че някой ако може да ми разясни...   :-[ :-[ Поне как да съм сигурна че няма да изтрия данните от работещото устройство  ;D И също така дали повреденият iPod ще ми трябва за нещо по време на Restore-ването, защото смятам да се опитам да го дам на поправка.

ggzy

Би трябвало вече да имаш бекъп на устройството. iTunes мисля си го прави автоматично когато го свържеш да си синхронизираш музиката. Така че можеш да пробваш това или друга подобна програмка:

https://www.imobie.com/support/extract-photos-from-itunes-backup.htm

Единственото условие е да не си чекнал отметката за криптиране на бекъпа.
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

gabrielich

Излиза ми това



А това не е моето устройство и не знам откъде да намеря моя бакъп

gabrielich

Няма ли как да се получи това с другото устройство на Apple?