Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-04-2024, 21:11:26

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 640
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 100
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 105
Total: 106

105 гости, 1 потребител (1 скрит(и))

iPhone 6S протектор за цялата стъклена част

Започната от ponski, 12-03-2016, 17:21:54

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ponski

Здравейте, колеги!

Както предполагам се досещате от заглавието на темата, необходим ми е протектор за iPhone 6S, който да обхваща цялата стъклена част на телефона. Какво бихте ме посъветвали да търся. До момента съм виждал само такива, които са точно по размерите на екрана, а от четирите им страни остават непокрити зони, а това не ме устройва.

Предварително благодаря!
Понски

MacBook 7,1 Core 2 Duo 2,4GHz 8Gb | Mac OS X 10.11.2
iPhone 4S 32Gb | iOS 9.2
iPad Mini 2,7 16Gb | iOS 9.2

faire

Имаше цели покрития за извитите дисплеи. Идват с рамка (черна/бяла). Недостатъкът е, че (поне на моя) се намали чувствителността на дисплея по краищата - напр. за нотификациите, контрол центъра, напред/назад жестовете...
Препоръчвам ти да си вземеш от обикновените, но да е възможно най-тънкия, за да не те дразни.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

ponski

Проблема е, че не е за мен, а за една приятелка, която обича "просто да пуска" телефона в чантата, та за това ми се иска някакъв по-здрав протектор, че знам ли какво го чака в чантата :) Тънките ще успеят ли да му предпазят стъклото? Предния телефон, вярно, не беше iPhone, но го беше направила на "баница" по същата схема "просто пускайки го" в чантата :)
Понски

MacBook 7,1 Core 2 Duo 2,4GHz 8Gb | Mac OS X 10.11.2
iPhone 4S 32Gb | iOS 9.2
iPad Mini 2,7 16Gb | iOS 9.2

faire

Предпазват и тънките много добре. Опитвал съм се с ключове и ножове да ги надраскам и не остават никакви следи. Но все пак гледай да не е най-евтиния възможен. В комбинация с кейс, който леко да се издава отгоре, ще е перфектна комбинация.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.