Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 10:16:37

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 640
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 164
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 137
Total: 137

137 гости, 0 потребители

Macbook, мрежа, ТВ с Андроид

Започната от ggzy, 24-10-2015, 08:24:23

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ggzy

Та така, наличната техника е бук с 10.11, обикновен рутер без възможности за външен хард и китайско ТВ с Андроид без вградена функция за ДЛНА. Кой е най-добрия вариант да си стриймвам филмчета? Опита ми до сега е да подкарам Коди и ПС3 сървър на Мака и с BubbleuPNP на Андроид ТВ-то да плейна през няколко плеара, но не вижда субтитрите така. Другото е ФТП на Мака и ЕС експлорър на Андроида, но ми казаха че фтп натоварва, по-добре НФС. Вие сте.
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

ggzy

Другото което не можах да подкарам е някакво Андроид или иОС дистанционно, няма опция в ТВ-то за ремоте контрол.
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

arnold

Wd TV live... Тоз андроид за нищо не става

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
Real Mac mini

georgekodinov

Да,wd tv е начина. Имам едно излишно ако искаш. Пиши на ПМ ще се спазарим за цена.

faire

Аз ползвам ATV и Plex и съм изключително доволен. Има auto resume и приложения за почти всяка платформа, така че може да гледаш на различни устройства и винаги започва от там, докъдето си стигнал. За сериали не трябва да помниш до кой епизод си, защото програмата сама ти дава информация. Като прибавим приятния интерфейс и идеалното стриймване без буфериране + airstream за макове и idevices, не бих сменил с нищо друго.
Сега поръчах новото АТВ и ще пиша след време отзив, но на 3-ката вече доста падна цената и си заслужава.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

jell0

В този случай - достатъчно дълъг HDMI кабел.