Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-04-2024, 15:47:51

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 640
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 98
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 68
Total: 68

68 гости, 0 потребители

Проблем с Microsoft office 2016 и преинсталация на OS

Започната от tito, 25-08-2015, 12:02:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

tito

Здравейте, в Петък направих глупоста да инсталирам новия офис пакет microsoft office 2016 и си изтрих офис 2011, като outlook си дръпна всички писма и настройки. Всичко изглеждаше супер докато не започнаха да крашват всички програми (word, excel и най-важното outlook. Точно през една минута се затваря и после се отваря. Реших да се върна на 2011 офис, но се оказа че 2016 няма export на outluk. Инсталирах всякави пакети 2016 но ефект няма.
Сега реших да преинсталирам ОС хем да си позачиста от всякакви боклици  и да си кача 2011 офис пакета, поне знам че работи и не крашва. Имам въпрос, някой сблъсквал ли се е с такъв проблем и ако може да ми кажете как става преинсталацията на ОС.
ПП търсих за решения в google но не намерих нищо работещо.
Благодаря предварително

KurtiMakarov

Правиш си Backup някъде,за всеки случей.
Рестартираш и задържаш CMD+R.
Най-добре да минеш през DiskUtiliti и да форматираш дяла.
Натискаш Reinstall OS X  и следваш инструкцийте.
Това е.


Sent from my iPad using Tapatalk

tito

Мерси за бързия отговор :)
само не разбрах първо рестартирам и задържам CDM+R и после форматирам или първо форматирам?

KurtiMakarov

Първо рестартираш


Sent from my iPad using Tapatalk

jicall

Не бързай да изхвърляш версия 2016, тя е наистина отлична. Просто кракът който вървеше с първият ъпдейт на офиса, не работи с последния такъв. Авторът му обаче се усети сравнително бързо и пусна нов, в камъните го има. Гарантирам че работи безпроблемно. Успех.
一番

tito

Здравей, ако може да ми дадеш линк към този работещ офис с крак , ще съм благодарен. Аз го изтеглих от пирата, но не работии се върнах на офис 2011.

Поздрави

jicall

Ще ти пусна като се прибера довечера крака на лично, можеш да го приложиш спокойно върху вече изтегления офис пакет.
一番

tito


kraimirr

Някой да е настройвал Outlook ?
На Win-a след преинсталация си имам запазен файл с разширение pst.  и след преинсталация казвам от къде да се чете и всичко е ок и ми излиза цялата поща от 2 години назад.
Под   OS X като си настроя пощата ми излиза това което се е съхранило на сървара на мейл (15 дни назад) Има и опция за импорт на същия файл но всичко ми излиза не в основната папка а в отделна неактивна папка като архив. Има ли начин всичко да отиде в основната папка на мейла.
ПП с местене от една в друга папка с функциите на  Outlook  се задръства сървара.