Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

27-04-2024, 17:00:26

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 639
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 176
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 110
Total: 111

110 гости, 1 потребител
forka2k

CorelDROW for Mac OS X

Започната от hopeless, 08-02-2007, 15:30:59

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

hopeless

Здравейте,
отскоро имам Mac и още не съм съвсем наясно с него. Наистина имам нужда от тази програма и съм чувал, че я има за епъл. Моля ви, дайте малко инфо  :cry:

SNiK

За мак последния корел е 11. Сподели каква ти е машинката и горещо ти препоръчвам да суичнеш към илюстратор

iBobz

Аз също препоръчвам илюстратора ;)
MacBook Pro 15" Core 2 Duo 2.4 Ghz, 4 GB RAM, 500 GB HDD 7200 rpm, Mac OS X 10.6.4

DUDE

Още един глас за Adobe Illustrator.
MacPro 4.1@5.1

hopeless

Що се отнася до макчето - MacMini, а за илюстраторът съм съгласен, но временно ми трябва и Корел.

Мерси за инфото, сега ще я потърся и ще се опитам де се преборя с нея.

ПП. Вярно ли е, че на Mac Корелът има много бъгове и че не  може да работи като на PC?  :cry:

Ники

Цитат на: "hopeless"ПП. Вярно ли е, че на Mac Корелът има много бъгове и че не  може да работи като на PC?  :cry:

И под МакОС и под Уин с Корел се работи еднакво--шибано.

maxx

То понеже за уиндовс няма бъгове....
Think positive!

nubizus

Аз пък сучнах илюстратора с Инкскейп.
Много ме кефеше преди ма не мое от 10 версии да немат интерактивен градиент срамотааа.

vitobuga

Illustrator!
На всяка цена!
Иначе Corel 11 е последниа release за Mac (както споменаха по нагоре).

Скоро се опитвах да сложа Corel 11 на MacBook с Core Duo на един познат и нещо не тръгна.А на моят iMac G5 си върви (не че го ползвам :))
Някой може ли да ме светне защо е така (възможна причина да е, че Corel 11 не е unibin....но нали трябва все пак да тръгне на Core Duo...или се бъркам?)

milemobile

При мен бачка Corel 11 на MacBook Core Duo но е много бавно
Apple MacBook | Intel Core Duo 1.83GHz | Intel GMA950 | 2GB DDR2 RAM | WD 250GB HDD | Matshita DVD/CD-RW | Wireless Mighty Mouse

Apple iMac | Intel Core 2 Duo 3.06GHz | nVidia GT130 | 8GB DDR3 RAM | WD 1TB HDD | Pioneer DVD-RW | Mighty Mouse | Apple keyboard

Apple iPhone 4S
Apple iPod Touch 1

greis

аз пък ще ти препоръчам фотошоп :)