Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 07:27:00

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 640
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 151
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 133
Total: 133

133 гости, 0 потребители

Проблем с ресет на Apple ID

Започната от Caracol Studio, 01-03-2015, 11:17:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Caracol Studio

Здравейте

Забравил съм си тайните въпроси за Apple ID и не мога да пазаря :) .Като отида в съпорта на Apple там пише ,че има линка за възстановяване на въпросите .Обаче аз линк не виждал .Apple  казват ако не виждате линк contact to support . Следвам стъпките да се свържа със съпорта и до там казва ми че за вашия регион няма опция .После смених пробвах да сменя региона на няколко държави и пак така .
Някой да знае нещо .

gaboss

На пощата не ти ли идва линк за възстановяване на паролата? (ако си в АБВ е малко по-терсене работата, щото до преди режеха самите линкове, но като погледнеш сорса на писмото или го препратиш на по-човешки е-майл се вижда)

neykov

имах същия проблем началото на миналата година, има опция за ресет на въпросите ако си въвел алтербативен(втори) имейл при регистрация. Аз обаче не бях въвел, при това положение ако не си въвел втори имейл единственото решение е да се обадиш на съпорта. Така и направих аз, но незнам как точно стоят нещата в България. Аз тогава бях в САЩ, в сайта им има раздел за обаждане по график. Въвеждаш си номера и отбелязваш кога ти е удобно да ти се обадят.

Имай предвид че ако се обаждаш трябва да имаш епъл устройство пред теб докато говориш, защото ти пращат едни кодове за потвърждение.

Успех.
 Mac mini Late 2012 2.3GHz quad-core i7/16GB RAM/1TB Fusion Drive/OS X Yosemite
 MacBook Pro 15" Retina Display 2.4GHz quad-core i7/8GB RAM/256GB SSD/OS X Yosemite
 Apple Magic Mouse
 iPhone 6 16GB/Silver
 iPad 3rd gen
 Apple TV 3rd gen

Caracol Studio

Оправи се звъннах им и едни кодове им казвах и те ми казваха и така .Сега си сложих и втори  имейл евентуално ако паг ги забравя :) Лощото е 4е само в Англииски говорят :)

bboyg

Абе не знам дали си писал под някакво вълнение, ама аз и българския не мога да ти схвана както трябва  ;D ;D ;D Иначе супер, че е станало всичко.