Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-04-2024, 07:59:30

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 639
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 93
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 56
Total: 56

56 гости, 0 потребители

нов скайп за мак

Започната от nikoncho, 02-02-2007, 21:57:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

nikoncho

:roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:

най сетне




(сори ако някой го е пуснал вече)

nikoncho

и нова патка дето докарва вече на кю  8O

space ace

Цитат на: "nikoncho"и нова патка дето докарва вече на кю  8O

нещо ни глезят, две финални версии. adium 1.0 е по-бърз и това ме радва. щях заради бавнотата му да минавам на ichat, той пък няма offline icq съобщения...
macbook

nikoncho

е аз до сега не съм имал проблеми с бързината на патката
само ме дразни факта че като получа молба за оторизация и не мога да видя кой аджеба ми я иска докато на кюто ти дава инфо и може да го разкараш

то добре че нямам много фенове  8)

rouzy

Аз пък да се оплача от новата версия на Скайп, дъни ми се при видеото.
И затова пак си върнах предната. Иначе новото "пате" е много готино :D
"Imagination is more important than knowledge."
                              Albert Einstein

herba

Темата е за Skype, но понеже споменавате и патока, реших да попитам: има ли начин да вижам хората от icq листата ми които са offline? И дали мога да им пращам offline съобщения?

iBobz

Можеш, ама трябва да цъкнеш червената патка в лентата отгоре. Освен туй можеш да си го нагласиш по default да ти показва офлайн контактите.
MacBook Pro 15" Core 2 Duo 2.4 Ghz, 4 GB RAM, 500 GB HDD 7200 rpm, Mac OS X 10.6.4

f

Цитат на: "herba"Темата е за Skype, но понеже споменавате и патока, реших да попитам: има ли начин да вижам хората от icq листата ми които са offline? И дали мога да им пращам offline съобщения?

Command + Shift + h

herba

Бог да ви поживи и двамата!

Mincho

някой пробвал ли е новия скайп на Г3 мак?
аз бях инсталирал по-стара версия на 2.5 - първата с видео, но нещо стана с микрофона - никой не можеше да ме чува...
:(
реших, че ми се е скапал микрофона, но да разглобявам айМак....
инсталирах по-стар скайп и всичко се нареди на мястото си...
;)

затова въпроса ми е - ако някой е преборил проблема - да сподели
iMac G3 400MHz, 1GB, 80GB
PowerBook G4 1GHz, 1GB, 160GB
+ некви пц-та...

vitobuga

Сайта на Skype's developers ви показва как да си пуснете High-quality video calls на по висока резолюция (640x480-pixel).Нужен ви е Skype verison 2.5.0.85 или по-нов.

Anastas Angelov

Незнам какво стана с тоя скайп, но взе много да крашва след като го обнових ... опитах и да му смена разделителната способност на видеото, но още по- се скапа ... на някой направило ли му е впечатление, че преди имаше преведена страницата на български, а от едно известно време няма .... Преди време в този форум имаше някакви момчета, които се интересуваха да локализират скайпа за мак ос, но какво стана с тях незная ...ако някой знае нека драсне два реда ..

Pitar

Цитат на: "fan"някой пробвал ли е новия скайп на Г3 мак?
аз бях инсталирал по-стара версия на 2.5 - първата с видео, но нещо стана с микрофона - никой не можеше да ме чува...
:(
реших, че ми се е скапал микрофона, но да разглобявам айМак....
инсталирах по-стар скайп и всичко се нареди на мястото си...
;)

затова въпроса ми е - ако някой е преборил проблема - да сподели

Аз съм с G3 и новия скайп, но нямам грижи. Тест кол работи ли ти, настройки?

Mincho

Цитат на: "Pitar"
Аз съм с G3 и новия скайп, но нямам грижи. Тест кол работи ли ти, настройки?

мисля, че в началото си работеше. не си спомням вече цялата одисея. мисля засега да не го пипам, работи си. като допълня рам-а до максимално възможните 1ГБ - тогава може пак да пробвам....
;)
iMac G3 400MHz, 1GB, 80GB
PowerBook G4 1GHz, 1GB, 160GB
+ некви пц-та...

Pitar

Цитат на: "fan"като допълня рам-а до максимално възможните 1ГБ - тогава може пак да пробвам....
;)

Аз съм с 640 памет и смятам, че е умряла работа да го товаря този комп, обаче ако кажеш, че с 1гб се усеща разлика и аз ще сложа още.