Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-04-2024, 21:07:21

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 640
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 100
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 99
Total: 100

99 гости, 1 потребител (1 скрит(и))

Булсатком ТВ

Започната от Fifata, 25-01-2015, 09:03:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

velkog

Ако не звучи много нахално, дали ще е възможно и на velkogg@gmail.com също да ги изпратиш?

Благодаря предварително!

elpatseto


Колеги не ми пращайте на мен имейли.  :) Аз само предложих да я пращаме по имейл, а иначе и аз като вас очаквам Fifata да прати на всички желаещи, когато получи юзърнейм и пас.  :)

ЦитатС риск да прозвуча егоистично, бих предложил новите user name & password да си ги мятаме по email, че последните ги срещнах на най-малко 4-5 места из нета.

Така, че ако сте съгласни:

p.olegov@yahoo.com

... в противен случай нека бъде публично. Smiley

Поздрави!
 MACBOOK PRO 13"(MID 2012) 2.5GHZ I5/4GB/SSD 128GB - OS X Yosemite
 Apple Magic Mouse
 iPhone 5S 16GB Black - iOS 8
 Apple ТV 3

Fifata

За съжаление и аз все още нямам отговор по въпроса, а и аз си го ползвам булсата в тоалетната сутрин, ама те... :) Пуснат ли ми имейл и парола ги качвам веднага. :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

KurtiMakarov

Дано това ви свърши работа:
User: Svetoslav.Stefanov.S@abv.bg
Pass: 0898523833


Sent from my iPad using Tapatalk

elpatseto

Супер!
Ама ако не е взета от някой друг форум, по-добре я скрийте и да си я препращаме по мейлите. ;)
 MACBOOK PRO 13"(MID 2012) 2.5GHZ I5/4GB/SSD 128GB - OS X Yosemite
 Apple Magic Mouse
 iPhone 5S 16GB Black - iOS 8
 Apple ТV 3

faire

Приложението на Булсат е куц кон. Потърсете BG iPhone форумите за тема относно "български телевизии" чрез програмите Russian TV / Ukranian TV. Става както за джейлнати телефони, така и за неджейлнати. Гледах си идеално всички мачове на Юнайтед от ВЛ по HD руски канали без прекъсване през Airplay на тв-то, след като тия от Диема обявиха пакетите за диема спорт.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

iLili

Цитат на: faire - 09-07-2015, 19:44:41
Приложението на Булсат е куц кон.

Приложението на Булсат за таблета ми е красив жребец, ако мога да се изразя аналогично. Нямам телефон, на който да мога да инсталирам разни програмки, а мачове не ме интересуват, така че съм предоволна и много благодарна на Fifata, XoXo и KurtiMakarov, за регистрациите! Да сте живи и здрави момчета!

via Tapatalk
MacBook Air Retina, 13-inch, Hack, MacBook Pro,iBook, iPod, iPhone11, Power Macintosh и т.н.

faire

Не че не върши работа, но е по-зле направено (особено смяната и скролирането на каналите, както и това, че не са групирани) и както виждате, се налага да се търсят нови потребителски имена и пароли, за да работи.
Това, за което аз споменах, първо не е само за мачове. В момента има 226 канала (които се обновяват постоянно) - всички, които се предават по кабелните оператори + куп чужди. Зарежда мигновено и не спира връзката почти никога. Аз не гледам ТВ по цял ден и може да не съм критерий, но за моите цели е повече от идеално.
Всеки с вкусовете си, но съм сигурен, че на доста хора ще им допадне повече този вариант ала set it and forget it:




Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

maninger

Цитат на: Fifata - 08-07-2015, 20:38:53
За съжаление и аз все още нямам отговор по въпроса, а и аз си го ползвам булсата в тоалетната сутрин, ама те... :) Пуснат ли ми имейл и парола ги качвам веднага. :)
Мога ли да те помоля да му уредиш и мен с Булсатком!  мaninger@abv.bg!  Абсолютно за лично ползване!  Благодаря предварително!

KurtiMakarov

Цитат на: elpatseto - 09-07-2015, 18:04:33
Супер!
Ама ако не е взета от някой друг форум, по-добре я скрийте и да си я препращаме по мейлите. ;)

Акаунта е мой,нека го ползват всичи!


Sent from my iPad using Tapatalk

semigod

Благодаря за споделянето, колега!!
iPhone 8   iOS 13.3
iPhone X   iOS 13.3
iPhone 11 Pro  iOS 13.3
Apple AirPods

bboyg

Само че има един проблем (или поне така знам от страницата с правила за ползване на bulsat.com). Личните акаунти могат да се ползват на до 5 устройства и не съм сигурен дали можеше едновременно. Дано да не съм прав, но ако съм...  :(

iPeichiny

KurtiMakarov,благодаря много!!!
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

protopopov

KurtiMakarov, колега нещо не ми дава да вляза с тази регистрация и парола :( някой, ако има регистрация, ако може да даде на лично, тъй като не мога да имам 10 кабелни оператора вкъщи, имам договор с едни и няма как да ползвам услугата :) малко нахално, но все пак благодаря на отзовалите се :)

maninger

И аз бих помолил за  usser и pass  за Булсатком. Гарантирам че е за лично ползване. Благодаря предварително!