Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 07:22:25

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 640
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 151
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 140
Total: 140

140 гости, 0 потребители

Apple CEO Tim Cook Is ‘Proud to Be Gay’

Започната от houslex, 30-10-2014, 21:12:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

peerless

Кое точно му е естественото, ако майка ти или баща ти бяха хомо, ти нямаше да пишеш сега поради простата причина, че нямаше да съществуваш... баси естественото...
 MacBook Pro (Mid 2012) 15" i7 @ 2.3GHz - 10.8.2, 8GB @ 1600MHz, 256GB SSD, GeForce GT 650M 1GB (Retina)
 MacBook White (Mid 2010) 13" C2D @ 2.4GHz - 10.7.4, 4GB @ 1066MHz, 500GB
 iMac 21.5" i5 2.5Ghz - 10.7.4, 6GB @ 1333Mhz, AMD Radeon HD 6750M
 MacBook Pro (Early 2008) 17" C2D @ 2.5GHz (ex)

bboyg

В животинския свят, хомосексуалността не се изразява като влечение към същия пол, тъй като там всичко е до размножаване. Всички сме виждали кучета да се "клатят" по разни плюшени играчки, по краката на стопаните си и т.н. Там нещата са "Да се изпразни напрежението" и нищо повече. Ако си имаха ръце като нашите, щяхте да гледате животни онанисти навсякъде. Когато някой забременее през задника, тогава ми говорете за природа, биология и темподобни!

ponski

Цитат на: bboyg - 05-11-2014, 16:04:18
... Когато някой забременее през задника, тогава ми говорете за природа, биология и темподобни!

Бе току виж стане, в някои страни опитите не са престанали :D
Понски

MacBook 7,1 Core 2 Duo 2,4GHz 8Gb | Mac OS X 10.11.2
iPhone 4S 32Gb | iOS 9.2
iPad Mini 2,7 16Gb | iOS 9.2

bboyg

Дам, и това както знаем са все "модерни и развити" страни, в които жените са нищо повече от инкубатори без каквито и да било права. Оставям на страна публичните екзекуции с камъни и темподобни извращения...

Пиф

Човекът си призна (Тим Кук), признат грях - половин грях.  :)
Нашето обсъждане тук няма да промени нито него, нито останалите като него. Не малко велики личности в миналото са били хомо, и учени, и философи, и поети, и художници .....  Не че Тим Кук е велик, не е, той просто попадна в следата на велик човек.
Това дали Кук е гей или не си е негова работа, щом това го прави щастлив - нека е такъв. Не мисля, и че неговата сексуална ориентация влияе по някакъв начин на развитието на Apple и продуктите им. Според мен става точно обратното - липсата на силния характер и маниакалното преследване на собствените идеи на Джобс тласкат компанията към следване на уж наложени от пазара тенденции в дизайна. От там и шаренийките и сапунерките и андроидоподобните елементи в интерфейса.
Изводът е: каквото било - било, отсега нататък - както е било. Хомосексуализма е съществувал откакто съществува човек, така ще е и за напред. Процентът на хомо- спрямо хетеросексуални не мисля, че се променя съществено. Дразни единствено афиширането с това, но от друга страна афиширането дразни по принцип, каквото и да е то.
Така че, да пием по ракия и после - бой на жената, че ако беше мъж, не се знае кой щеше победи  ;D

konstant

Попитали Радио "Ереван".
- Вярно ли е че Чайковски е бил педераст?
- Вярно е, но ние го уважаваме не само за това

ProstoAZ

Един виц колко много казва, без излишни думи:)

iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

bluesky

Древните източни народи са ИЗРАЗИЛИ ГРАФИЧНО И ФИЛОСОФСКИ, (освен символизиращо и всичко останало), мъжкото и женско начало чрез

YIN и JANG.

ДРЪЖТЕ СЕ ЗА ГОЛЯМАТА ИСТИНА НА МАЙКАТА ПРИРОДА И СТЕ НА ВЕРЕН ПЪТ.

Wizi

MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

bboyg

Дайте да я заключим тая тема вече...

thebrainless

Така е, разбра се, че масово дори феновете на компанията със слогън "Мисли различно" са достатъчно тесногръди и осъждат различните.
Stay hungry. Stay foolish.

bboyg

Готово, няма го слогана вече! Специално си слагам аватар, който показва отношението ми по темата...

bluesky

Ха, ха, хааа... НОРМАЛНИТЕ МЪЖЕ не са длъжни да "предпазват" генно-повредените същества от срив в съзнанието от типа на: "...гордея се, че ми е отворено дупето...", ха, ха, хааа...

Естественно, като НОРМАЛЕН МЪЖ, няма да позволим да ни развращават децата с гей-паради - това е РЕКЛАМА и налагане, т.е. ДИКТАТ да приемаме техните условия - ПРОТИВОРЕЧАЩИ НА ПРИРОДАТА.

Доста добре го е казал един стар разбойник, пират, (по друг повод, но подхожда и за тук), (на руски звучи по-добре) - "... Тем меньше нас, тем больше нам...".

Докато "...гордеещите се..." се държат за ръчичка и се мляскат по мустаците... ИСТИНСКИТЕ МЪЖЕ ЩЕ СЕ РАДВАТ НА ПРЕКРАСНИ МЛАДИ МОМИЧЕТА В ИЗОБИЛИЕ... съгласете се, че някой трябва да се грижи за тях.


nebesniq

Reading BlueSky's comments is a must!

ProstoAZ

Нали знаете приказката за тези, които така яростно скачат срещу различните...:)

Така прикриват именно своята симпатия към тях:)

Явно имат проблем и ползват маската на омраза и агресия, за да го прикрият...:)

Дано не е така, че жалко инак:)
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.