Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 12:13:54

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 164
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 136
Total: 137

136 гости, 1 потребител
ockac23

Apple CEO Tim Cook Is ‘Proud to Be Gay’

Започната от houslex, 30-10-2014, 21:12:38

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

bboyg

Нещо не си намирам поста с оная "приятна" снимка с "влакчето"... Да взема да ви я пусна пак, та малко да слезнета обратно на земята, че нещо пак взехте да хвърчите а?

bluesky

@jell0

Благодаря Ти, че четеш "творбите Ми", ха, ха, хааа... радвам се, че Те забавляват. Така и трябва да възприемаме нещата на живота - спокойно, леко и с добро настроение.

А на Бетовен му е простено да пише с най-обикновенно мастило - той, горкия, е бил глух.

Май идва Пролет - ако имате желание, както всяка година, ще направим отново Сбирка на любителите на Apple-BG на Биричка (за София и околностите).
Всички "цветове", религии, фобии и прочие Колеги са добре дошли - да видите, че дори хетеро-сексуалните не са зверове... хе, хе, хеее...

Приятен Ден за ВСИЧКИ КОЛЕГИ! 

bluesky

. Олег Бойчинов Приказка за едно куче. Имало някога едно семейство - татко, мама, дете и куче. Задружно си живеели те, докато един ден детето не открило, че по кучето пълзят бълхи. - Татко, мамо - изтичало то при тях - кучето има бълхи! Трябва да направим нещо! - Нищо няма да правим! - отсякъл бащата, който бил модерно мислещ човек - Бълхите имат право на съществуване, кучето трябва да се научи да живее с тях! И оставили кучето да си живее с бълхите - по-скоро оставили бълхите да си вилнеят на воля по животинката... След време обаче детето забелязало и кърлежи. - Татко, мамо! Кучето е цялото в кърлежи! Трябва да му помогнем! - Не трябва да му помагаме! - заявил отново таткото, който бил умен и демократичен мъж. Кърлежите имат права, кучето е длъжно да се научи да живее с тях! Детето се натъжило, защото обичало кучето си, но нямало какво да направи - така повелявали ценностите на баща му. Оставили и кърлежите да дебелеят спокойно по кучето, а то вече било цялото проскубано и се дръгнело до кръв. След седмица детето забелязало, че кучето слабее, и отново отишло при родителите си - Татко, мамо! Кучето е цялото в бълхи и кърлежи и не мяза на нищо; освен това отслабва и подозирам, че има глисти! Не може ли да направим нещо? Намерих една фирма, предлагат средства за вътрешно и външно обезпаразитяване.... - Нищо не трябва да правим! - прекъснал го ядосано таткото - Щом са се заселили в него, кучето е длъжно да осигури на глистите достойни условия за съществуване. А фирмата, за която говориш, е екстремистка организация, проповядваща омраза! - Добре де, но не може ли поне да го храним в къщи, а не на двора? Отслабнало е и уличните кучета влизат и му крадат храната - примолило се детето. - Не - отсякъл бащата - Това е дискриминация! Уличните кучета имат същите права, които и нашето. И така я карали още известно време, след което кучето умряло, майката напуснала таткото, той пък заживял с друг мъж, а детето разбрало две неща: организъм, който не убива паразитите, е обречен, а мъж, проповядващ толерантност, неизменно се оказва педераст

bboyg

Тая тем скоро не се беше събуждала, но с последното bluesky внесе много свежест ;D Дали не е време пак да пусня някоя "готина" снимка  ::)

bluesky

@bboyg

Моля Ти се, недей "снимки"... ха, ха, хааа...
По скоро ще пускаме фотографии на ХУБАВИ, НОРМАЛНИ БЪЛГАРСКИ СЕМЕЙСТВА, ЗА ПРИМЕР.

Че то, както е тръгнало, скоро за най-нормалните ЕСТЕСТВЕННИ НЕЩА ще трябва да се води борба и да се защитават.
Слава БОГУ, че поне НОРМАЛНИТЕ, (и не толерастите), СЕ ЗАЕХА ЗДРАВО ДА ЧИСТЯТ ПАРАЗИТИТЕ. ВЧЕРА, НАПРИМЕР, СА ГИ ИЗПЕКЛИ ПРЕЗ ТРИ МОРЕТА 26 ПЪТИ!

Adamov

Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bluesky

Никой няма нищо против генни аномалии, (особености) на когото и да било. (Аз също имам приятели, обратни).

НОРМАЛНИТЕ, (не обратните), сме ЕДИНСТВЕННО против РЕКЛАМИРАНЕТО НА "алтернативните качества", ЗАЩОТО РАЗВРАЩАВАТ децата.
И без "паради" и "дюдюкания". Във "Вашите си" клубове - да. ЕДИСТВЕННО СМЕ ПРОТИВ НАСАЖДАНЕТО на аномалии за нещо "нормално".

Приемаме ВСЕКИ, ТАКЪВ, какъвто е.   

bboyg

Оправям си линковете навсякъде да водят само към "МАГАЗИН"-а на тоя форум... Разкарах Apple компютрите, а телефона го държа само заради iMessage и многото приложения, които съм платил. Скоро и там може да заровя огъня обаче...

Със здраве!

pravdo

За всички хомофоби в тази тема, сещам се един случай в казармата.
Служих в Момчилград, но ме командироваха в едно поделение в Пловдив.
Пристигам и дежурният офицер ми показва къде е спалното да си оставя мешката и да се настаня.
Влизам в огромната барака. Лежат 20-30 тюфлека по леглата, неделя е.
Казвам им - добър ден. Няколко от тях се надигат, поглеждат ме и ме питат, ти къф си ве, педал ли си?
Казвам, не, защо смятате така?
Ами, кво ми казваш добър ден, кът влизаш, ве цайс.

iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

bluesky

Около казармата - за подобни селяндурски "педали" се казва по най-културния Софийски начин, приближавайки се на 10 см от най-големия тъпанар:

-Повтори кой е "цайс", че не чух...?

И в момента в който говедото си отваря устата, му НАБИВАШ НАЙ-ЯКАТА ГЛАВА, на която Си способен.

QUESTION SOLVED - FOREVER.

pravdo

Синьо небе, не се ли припозна в това "За всички хомофоби в тази тема"?
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

bluesky

Ще бъда, както винаги съм бил, откровен и с теб, може пък да ти е от полза... (щом търсиш "разговор" с Мен).

Не си мъж и НИКОГА НЕ СИ БИЛ - това ти е на тебе "болката" - нито в казармата си бил, ти сам си го призна.

Щом даже кухи лейки, прости селски пръчки, още в първия момент, (по твое собственно признание), от първия възможен момент, СА ти СТЪПИЛИ ЕЛЕМЕНТАРНО НА ШИЙКАТА, значи ти сам, в рамките на Групата, си си определил НЕЗАВИДНОТО ПОСЛЕДНО МЯСТО, ха, ха, хааа...

Сам си си определил МЪЖЕТЕ да не те смятат за достоен да си в компанията им.
Съжалявам те искренно, приятел.

Знай си мястото и си стой там, в ъгъла.

pravdo

А, добре, разпознал си се.  ;D
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

bluesky

Aaaa... Добър Ден, Добър Ден!

Човече, усмири се малко, бе... ха, ха, хааа...

Като гледам, ТОЧНО ПЕТЪК ВЕЧЕР, когато всички нормални хора се срещат с приятели, или прекарват в рамките на Семейството Си, със Съпругите Си, с Децата Си, или просто се забавляват...

... такива, единици, едно на един милион, несретници като теб, (дано греша), от липса на истинско, естественно общуване с Хората, самотни и нещастни, "клепат" някакви наивни, "...ни в клин, ни в ръкав...", подмятания на клавиатурата... ха, ха, хааа...

Искахме да ти помогнем, канихме те и теб, (на сбирките и на Apple-BG Форума), когато по някой път се събираме, а теб тогава жена ти не те пусна май, ха, ха, хааа...

За съжаление си бе, "човек"... Семейство нямаш ли си, деца, приятели, че се занимаваш със ЩАСТЛИВЦИ КАТО МЕН... ХА, ХА, ХААА... 

bluesky

А ето КАК разсъждават НАШИТЕ ПРИЯТЕЛИ - и те са 140 000 000, относно някои аспекти на "самоопределението" и толерастията: