Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

30-04-2024, 09:32:27

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 158
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 114
Total: 116

114 гости, 2 потребители
ggzy, atanas_mil4ev

Apple CEO Tim Cook Is ‘Proud to Be Gay’

Започната от houslex, 30-10-2014, 21:12:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

bboyg

Цитат на: pravdo - 02-02-2015, 22:48:43
Предлагам темата да бъде закрита, а до тогава, възмутените от думите на Тим Кук, да преминат на компютри, създадени от компании водени от хетеросексуални.

Какви компютри беше създал Тим Кук, че не мога да се сетя?  ;D

А това за синьото и зеленото... И двата цвята според мен са дело на майката природа, не продукт на дефектен ген. Големи аргументи, голямо чудо  :angel:

bluesky

@crio

Цитат:
"...При цялото ми уважение... Да кажем, че съм силно възмутен и намирам изказването за повече от проблематично и несъстоятелно. Да не използвам неподходящи епитети... Зеленото казало на синьото, че не е цвят, понеже не е зелено. А "Отца, Сина и Светаго Духа" имал чувство за хумор и създал дъгата..."

Отговор:

crio, Уважавам възмущението Ти, мисля обаче, че е субективно чувство. Това, което съм написал, Е НАЧИНА, ПО КОЙТО СЕ РАЖДАМЕ.

Ако от това си възмутен, то навярно е необходимо сериозно да подготвиш и "подкрепиш" друга Теза, С ДОКАЗАТЕЛСТВА, обаче. Като за начало, може да опиташ, с идеята, че "...щъркелите носят децата...".

Това е само шега - моля Те, не се засягай. В тази шега, ако Я анализираш сериозно и непредубедено, ще откриеш и ИСТИНА - щъркелите се връщат по нашите, умерени географски ширини НАПРОЛЕТ, което пък се асоциира с НАЧАЛОТО НА НОВ ЖИВОТ.
И ако върнеш 9 месеца, отчитайки от Март, ще получиш Юли-Август предишната година, когато децата са били планирани.
Забележи обаче - ОТНОВО ОТ ЖЕНА И МЪЖ - няма други комбинации. И не го казвам Аз, само го констатирам, подкрепям и приветствам. Така работи Природата, не е трудно да се прозре, дори да Си предубеден.

А ако искаш да използваш "...неподходящи епитети...", давай смело. И Ти обаче САМ ги отбелязваш като "...неподходящи...". Това е добре, че имаш контрол над това, което пишеш. Защото само който няма аргументи, прибягва към "...неподходящи..." аргументи, т.е. сам разбира, че няма "подходящи" аргументи, т.е. няма ИСТИНСКИ АРГУМЕНТИ.
(Почти винаги в условието на задачата се крие и отговора - който няма "подходящи" аргументи, показва, че няма НИКАКВИ аргументи).

За Отца, Сина и Светого Духа, може да отворим и специална Тема - изключително ИНТЕРЕСНА ТЕМА.

А тази, ако нямате нищо против, (преди вече го предложих и Аз, може да закриваме).

Ще завърша Поста си с молба - направете за Себе Си справка - какво означава думата "толерантност", (с която обратните, и заблудените от това, как работи Майката Природа), толкова много спекулират.
Просто наберете в търсачка "толерантност" И СЕ УБЕДЕТЕ САМИ КАКВО ОЗНАЧАВА ПОНЯТИЕТО.   

ProstoAZ

Цитат на: bluesky - 02-02-2015, 23:37:32
Генно-здравите и пълноценни мъже, (както и генно-здравите и пълноценни жени) не отричат професионалните постижения на обратните.


Само това като прочета и веднага виждам, че си лаик по тази тема.

Тук, разбира се, не изказвам мнението си към теб като човек или член на форума, където си компетентен и услужлив.

Казвам, че хомосексуалистите и хетеросексуалните са си здрави по начало. Едните имат може би (не е съвсем доказано) някакви по-различни геноми, което, отбелязвам, не можеш ти да прецениш и никой не се е наел да коментира.

И двата вида хора са си генно здрави и напълно функционални. Лесбийката може да роди дете, геят може да направи дете. Толкова за функционалността.

Както знаеш - човекът по рождение е БИсексуален. Понеже знам как мислиш, за теб това също значи "долен сбъркан педераст". Но всеки човек е бисексуален и това вече е доказано научно.

Това доколко едни го проявяват, а други не - си е друга работа. Въпрос на предпочитание.

Мен ме кефи, че и ти като всички нас си бисексуален по природа и рождение;) Са - дали си го проявил, как, дали ще го - дори сам ти не знаеш:) Представяш ли си някой ден да се изненадаш от самия себе си:)



iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

bboyg

Аз продължавам да не виждам място и повод за гордост обаче.

ProstoAZ

Ок, това вече е друго.

Тезата ти, че не виждаш повод за гордост е по темата, другото са малко пресилени истории, които отклониха цялата тема в друга насока...

Човекът е работил, творил, градил цял живот и потискал в себе си това, че е гей, пазил го в тайна, защото голяма част от обществото осъжда хомосексуалните. Накрая, в така толерантната Америка, си признал, че е гей, и понеже още има предразсъдъци по темата, заявил, че е горд, че е гей. 

Па нека си е горд, нас кво ни пука?
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

bluesky

Цитат:

"...Казвам, че хомосексуалистите и хетеросексуалните са си здрави по начало. Едните имат може би (не е съвсем доказано) някакви по-различни геноми, което, отбелязвам, не можеш ти да прецениш и никой не се е наел да коментира.

И двата вида хора са си генно здрави и напълно функционални. Лесбийката може да роди дете, геят може да направи дете. Толкова за функционалността.

Както знаеш - човекът по рождение е БИсексуален. Понеже знам как мислиш, за теб това също значи "долен сбъркан педераст". Но всеки човек е бисексуален и това вече е доказано научно..."

................................................
Добре е, че "...казваш...", А къде са ти АРГУМЕНТИТЕ? Не привеждаш нито едно доказателство.

Аз ТВЪРДЯ АБСОЛЮТНО АРГУМЕНТИРАНО - Хомосексуализмът е психическо заболяване, и трябва да се разглежда като такова.

Световната здравна организация (СЗО) през 1992 г. изключва хомосексуализма от списъка на психиатричните заболявания - СЛЕД СЕРИЯ ОТ ПЛАНИРАНИ СКАНДАЛНИ АКЦИИ, ОРГАНИЗИРАНИ ОТ 3-ТА СИЛА - за маша са използвани самите хомосексуалисти. Така Световната здравна организация (СЗО), следва примера на ,,либерална" Америка, т.е. на Американската психиатрична асоциация (АПА), която през 1973 г. изключи хомосексуализма от своя ,,Справочник по диагностика и статистика" (DSM).
Това какво означава - че за ЦЯЛАТА ИСТОРИЯ НА ЧОВЕЧЕСТВОТО - ТОВА СА ДЕСЕТКИ И ДАЖЕ СТОТИЦИ ВЕКОВЕ - хомосексуализма ВИНАГИ Е БИЛ ЗАБОЛЯВАНЕ за всички лекари. А медицината е натрупала огромен опит за това време, с милиони примери по отношение на ВСИЧКИ БОЛЕСТИ, наблюдения, с една дума - налице е огромна БАЗА ДАННИ.

РАЗГЪРНАТА Е НЕВИЖДАНА ПОЛИТИЧЕСКА КАМПАНИЯ.

Американските психиатри АКТИВНО протестират. Пет години след като АПА реши да изключи ,,хомосексуализма" от ,,Справочника", 1997 г. е проведено гласуване сред 10 000 американски психиатри, членове на АПА.
ВЪПРЕКИ НЕВИЖДАНИЯ НАТИСК ВЪРХУ ТЯХ, 2/3 от американските психиатри и днес настояват - хомосексуалността е психическо разстройство.
Резултатът - нуждаещите се от лечение хора ВЕЧЕ НЕ МОГАТ ДА СЕ ОБЪРНАТ ЗА ПОМОЩ КЪМ "медицината".
90-те години на 20 век американският невробиолог и (хомосексуалист) Саймън Ле Вей провежда опити при аутопсията на мозъка на мъже-хомосексуалисти, починали от СПИН. Той открива, че при тези болни една неголяма група клетки в основата на мозъка е ТРИ ПЪТИ ПО-МАЛКА отколкото при нормалните хора , (хетеросексуалните) и Е РАВНА ПО ГОЛЕМИНА НА ЖЕНСКАТА.
.............................................

Така че, ако обичаш, когато твърдиш нещо, (не само са Себе си), Ти си длъжен да се мотивираш, и да приведеш Примери и Аргументи, иначе се превръщаш в бърборан и мърморан...

Успешен Ден за Теб и всички Колеги!

bboyg

Аз още чакам pravdo да ми каже Тим Кук какви компютри е създал, за да спра да ги ползвам.

ProstoAZ

Ти го заяви, приятелю:

Световната здравна организация (СЗО) през 1992 г. изключва хомосексуализма от списъка на психиатричните заболявания.

Това е и моят аргумент. Хомосексуализмът НЕ Е заболяване.

Също така СЗО е основана 1948-а година.

Преди това хомосексуализмът в различни страни е преследван със закон от около 19-век насам. Което са няколко десетилетия, а не столетия и хилядолетия:):)

А е забраняван поради религиозни причини:)

Така че твоето НЕ СА АРГУМЕНТИ, а ПРОПАГАНДА.

Нали разбираш тънката разлика:)?
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

thebrainless

На времето древните гърци открили удоволствието от секса, в последствие римляните открили, че може и с жена!
Хайде стига, че стана досдна тема, разбрахме кой какъв е.
Stay hungry. Stay foolish.

bluesky

@ProstoAZ

Вземи под внимание ВСИЧКИ АРГУМЕНТИ, ако обичаш.
Моят цитат, изключен от Контекста, може да се тълкува превратно.

Отчети АРГУМЕНТИТЕ, които колеги Ти цитираха от Библията. Даже работата не е в Библията, А КАК РАБОТИ ПРИРОДАТА. По този ФУНДАМЕНТАЛЕН ВЪПРОС Ти услужливо мълчиш.

Отчети ВЕКОВНИЯТ ОПИТ НА ЧОВЕЧЕСТВОТО - вземи и Себе Си - ако Твоите собствени Родители, и пра-Родители, разсъждаваха като Теб - вече нямаше да те има, нито Теб, нито България.

Когато сочиш БЯЛОТО за черно, режеш както Собствения си клон, така и закопаваш Нашето, Твоето Общество.

Естественно, няма да Те убедя, (а и не искам) - пиша го заради Колеги, които не са били достатъчно добре запознати със здравите Български устои.

Защото - (за последните 25 години ЦЕЛЕНАСОЧЕНО ВИ ПРОМИВАТ МОЗЪЦИТЕ), и то така, че много от Вас повтарят чужда, не само вражеска, но и УБИЙСТВЕННА ЗА БЪЛГАРИЯ мантра, брехня, нон-сенс и открито противоречаща на Твоите собственни интереси "теза" С ЦЕЛ ДА ТЕ ОСКОТЯТ.

И както виждам, доста добре се справят.

(Те, 3-та сила - така те и наричат - "скот"). Ако Ти харесва, "кълви" и по-нататък. На Мен ЛИЧНО обаче ми е болно да Ви гледам, колко сте заблудени и как Ви манипулират. В такъв смисъл Аз не съм съгласен, Вас, Българите, да ви наричат "скот", и няма да го допусна, както векове наред Българите не са го допуснали.

А Ти, ако желаеш, учи децата Ти, на "толерантност", (виж ИСТИНСКИЯ СМИСЪЛ на понятието - медицинско е), и се "наслаждавай" на "секс", рекламиран и финансиран от същата тази 3-та "сила", която, забележи, Теб те тласка към ненормалности, но себе си РЕВНИВО ПАЗИ от всичко това, с което Ти промива мозъка ВСЕКИДНЕВНО.

Разбираш, че нищо лично, не може да предпазиш никого, ако иска нарочно да си чупи главата.

Даже шеговото - при толкова привлекателни, прекрасни момичета наоколо, да те влече "мъжко дупе" - ОПРЕДЕЛЕНО НЕ МОЖЕ ДА СЕ ГОВОРИ ЗА НИЩО ПОВЕЧЕ, ОСВЕН БОЛЕСТ, ха, ха, хааа... Който желае, да продължава в "същия дух", а момичетата и младите, прекрасни жени - остават ЗА НАС - НИЕ ЩЕ ДАВАМЕ И ПОТОМСТВО.

(Ще попиташ, а "нашият ген" - отговор - "вашият" ЩЕ ИЗЧЕЗНЕ, КАТО педалски, НЕГОДЕН ЗА ПРИРОДАТА.
И Точката слагам не Аз, а ПРИРОДАТА.

(Дано да съм помогнал).


pravdo

Синьонебе, много мислих как да Ви го напиша по-учтиво, но реших, че няма как да стане за да Ви кажа, че сте човешки боклук, един хетеросексуален боклук и доста глупав, но затова пък графоман. За Ваше успокоение, не сте единствения в тази тема.

Наистина моля Шамана, да затвори темата.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

bluesky

#116
Oooo... Добър Вечер, добър вечер!  ;D ;D ;D

Този, който неизвестно защо, винаги беше и Е против Сбирките на Любителите на Apple-BG България, се "събуди" от "летаргичен сън"...

А не е ли нарочно ТОВА?

И не е ли нарочно ТОВА, че защитаваше и защитава и днес тези, които са БОМБАРДИРАЛИ СОФИЯ И ДРУГИ БЪЛГАРСКИ ГРАДОВЕ с истински бомби?

Все въпроси, въпроси, А НЕ ДАВА НИТО ЕДИН ОТГОВОР, дори и грешен?

Мълчи, мълчи... и от време на време... изсъска и се опитва да "ухапе"...? Защо ли? Ами защото не е нито православен християнин, нито пък Българин, затова.

Малцинствата да си траят, когато говори СУВЕРЕНЪТ.
А ако има да каже нещо, нека го каже интелигентно, с достойнсто и факти - което нито веднъж досега не се е случило. В нито един дебат няма нищо, което сме научили от подобни "съфорумци".
Може би това му е "задачата" - да се крие във Форума, да слухти за нечия кауза, и да се опитва да пречи на обмяната на мнения, да руши Единството на Общността?

Успя ли? Съмнявам се.

jell0

Изключително тъпа тема, нямаща нищо общо с идеята за този форум. Ако някой иска да се бори срещу хомосексуализма, империзлизма, толерантността и враговете на православиете, из Интернет ще се намерят достатъчно други форуми направени специално за това.

Няма ли начин да бъде изтрита, а не просто заключена?

bluesky

Добър Ден на Всички!

Да смятаме ли, че "толерантността" се разпространява само в посоката, която ни харесва?

bboyg

Някой поне да го премести тоя диспут в "ОБЩИ ПРИКАЗКИ" :)

@jell0, тъпо е да не си направиш труда да прочетеш 2 реда от темата преди да тръгнеш и ти да пръцкаш наоколо. Никой не се бори с хомосексуализма, темата е в съвсем различна посока.