Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-06-2024, 00:22:27

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: Josephkayaf
Stats
  • Общ брой публикации: 82 676
  • Общ брой теми: 9 819
  • Online today: 268
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 241
Total: 241

241 гости, 0 потребители

Mackeeper Popups

Започната от SiliconeSoul, 26-10-2014, 16:00:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

SiliconeSoul

Някой има ли на идея как се спира това досадното, че ме тормози вече една година,а не мога да намеря изход... Докато броузвам със Сафарито ми изкача като New Window , дори не мога да го добавя в ад блокерите. Моля ви, добри хорица дайте някаква идея да се спася от тази напаст!

arnold

И аз не мога... Май това е единственото нещо на мак-а, с което не мога да изляза на глава.
Real Mac mini

stanchevvv

Хора специално за това си направих регистрация тук,но няма смисъл да пускам нова тема. Полудявам вече постоянно ми се отварят нови под прозорци с различни сайтове :((( какво да направя? Мак-а ми е на 1 месец , чисто новичък и тъкмо толкова му се радвам,а това ме съсипва. Живеех с митът ,че МАК такива неща не го ловят, но уви. Моля ви помогнете , какво да направя? Ровя по Library > Safari...  по Cache ..трия доста неща , но няма развитие.

angelvn

AdBlock до някъде оправя нещата.
А за попъп-ите като цяло - не важи каква ти е ОС-а или браузъра. Така че дали е РС или Мак, все тази. ;)
UI designer and developer

SiliconeSoul

Някакви предложения за добър Adblocker?

bboyg

Абе да ви кажа, освен из порнаджийските сайтове, както и тези за File Hosting/Sharing, другаде не ми е изкарвало pop-up на MacKeeper. Сега друг е въпроса дали някой е бил достатъчно глупав да не провери какво е това и да вземе да си го инсталира. Тогава оправията в само чиста преинсталация. Другия вариант е да намалите малко Fappening-а :)

stanchevvv

Аз реших проблемът си. Рових по форума на Епъл (официалния). Има едно момче там (разработчик) и на няколко места е дал личния си сайт със съвети за опазване от такива неща ,а също така е направил програма AdwareMedic която сканира дали имаш такива проблеми и ги премахва след това. Бях скептичен ,да не би да е отново някоя глупост , но в самия форум никой не го атакува за това нещо и никой не казва ,че е лъжа.
Та изтеглих я , сканира ми набързо Мак-а и отрки 4 файла за изтриване , изтрих ги , изписа ,че трябва рестарт и е хубаво да се повтори сканирането. Направих го и вече не намираше нищо. Вече нямам и дразнещите pop up ! След това даже си изтрих и тази програма ;)
това е линка - http://www.adwaremedic.com/index.php  
има Donate, но не е нужно никакво плащане , а е по желание , който иска да дари ,за да се разработват още подобрения от него. Това от мен , дано съм помогнал на някой

Metal

Не разбрах, инсталирали ли сте си MacKeeper или просто ви дразнят рекламите на този "софтуер" навсякъде из нета?

arnold

Дразнят ни рекламите:)
Real Mac mini