Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

27-04-2024, 22:56:34

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 639
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 176
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 72
Total: 72

72 гости, 0 потребители

Когато професионалистите започнат...

Започната от shaman, 20-01-2007, 16:30:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

nubizus

Цитат на: "FRESH_STUDIO"8O , бах маа му , всички ли у тоя форум сте уеп дизайнери  :lol: , на един му крива линийката ,на друг му е  много сиво сивото ,.... на мен всичко си ми харесваше и всичко си виждах  :oops:  8)
:))Колко души около теб които ползват мак не са:
Препресаджии
Дизайнери
(Уеб или не)
Музиканти
Може би ти се счетоводител?
Това настрана, както казах евала на импланта за усилията но определено мое по-добре. Примерно за мен идеята за Апъл не се изчерпва с Мак Про ма както каза автора дай да не говорим за дизайн в тоя форум.

Pitar

Цитат на: "nubizus"
Цитат на: "FRESH_STUDIO"8O , бах маа му , всички ли у тоя форум сте уеп дизайнери  :lol:
:))Колко души около теб които ползват мак не са:
Препресаджии
Дизайнери
(Уеб или не)
Музиканти
ЦитатПримерно за мен идеята за Апъл не се изчерпва с Мак Про ма както каза автора дай да не говорим за дизайн в тоя форум.

Това ако не е сайта на "краставичарите", няма къде другаде да е. Наистина един 3D X ще застане идеално отгоре и ще се отнесе към всеки един от нас, но... "дай да не говорим за дизайн в тоя форум". :D

Lord Adder

Цитат на: "nubizus"
Цитат на: "FRESH_STUDIO"8O , бах маа му , всички ли у тоя форум сте уеп дизайнери  :lol: , на един му крива линийката ,на друг му е  много сиво сивото ,.... на мен всичко си ми харесваше и всичко си виждах  :oops:  8)
:))Колко души около теб които ползват мак не са:
Препресаджии
Дизайнери
(Уеб или не)
Музиканти
Може би ти се счетоводител?

Вж. профила ми, братле...

Впрочем, Валето също е адвокат, за други не знам.
- ?!?
- Don't panic! This ship is unsinkable...
- !?!
- Секи да се спасява сам! Women and children first!

implant

спокойно, хиидпикчъра ще се сменя поне 2-пъти на месеца...това ми е идеята за това съм го сложил. донякъде да отговаря и на топ новините от Apple.
MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

Fantomas ^

iMac (Retina 5K, 27-inch, Late 2015) | 32 GB | AMD Radeon R9 M390 2048 MB
Mac Book Pro 13" | 2.3 GHz Intel core i5 | 250GB SSD | 16GB GB 1333 DDR3 |
iPhone 7plus 128 GB

nubizus

Цитат на: "implant"спокойно, хиидпикчъра ще се сменя поне 2-пъти на месеца...това ми е идеята за това съм го сложил. донякъде да отговаря и на топ новините от Apple.
Туй вече друга приказка. Куул.

soaronski

поздравления за новите костуми на форума :)
аз обличам черния.
evolution & movement

lilit

Избрала съм си стил на борда SubSilver и до днес всичко беше наред, но сега ако искам да прочета последно мнение от някоя тема, ме праща в черния стил, който ми е труден за четене. Налага се да отварям цялата тема, за да се запази стила, който съм избрала в профила си. :(

nickit

май трябва да изчистиш cache на браузъра :)

lilit

Цитат на: "nickit"май трябва да изчистиш cache на браузъра :)
Току що го изчистих, но нищо не се промени и не само ме праща в тъмния свят, но ми иска и вход, а преди това съм влязла. Явно проблемът не е при мен. Няма ли някой да го поправи?

shaman

ммммм. проблема може би е в това, че вече имаме 2 домейна:
www.apple-bg.com
www.applebg.com


Двата са на едно и също място, отварят се по един и същи начин...
Поразгледай горе адреса. Кой отваряш и дали те прехвърля на другия !!!

Pitar

Цитат на: "shaman"ммммм. проблема може би е в това, че вече имаме 2 домейна:
www.apple-bg.com
www.applebg.com


Двата са на едно и също място, отварят се по един и същи начин...
Поразгледай горе адреса. Кой отваряш и дали те прехвърля на другия !!!

Малко инфо и от мене. От два-три дена се логвам по два пъти, за да вляза. Първият лог ме показва като активен, с втория влизам. И двата посочени тук линка зареждат www.apple-bg.com.

iBobz

И на мен ми се налага да се логвам по два пъти...
MacBook Pro 15" Core 2 Duo 2.4 Ghz, 4 GB RAM, 500 GB HDD 7200 rpm, Mac OS X 10.6.4

lilit

Цитат на: "shaman"Поразгледай горе адреса. Кой отваряш и дали те прехвърля на другия !!!
Да, при отваряне на последни, непрочетени мнения ме прехвърля в applebg и като се логна и там втори път, ме връща в избрания от мене четлив борд, но вече всички непрочетени мнения ми се показват като прочетени, а това вече е неприятно.

Net

форума се побърка, не ми дава вече auto log in!