Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 21:10:41

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 164
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 128
Total: 128

128 гости, 0 потребители

Когато професионалистите започнат...

Започната от shaman, 20-01-2007, 16:30:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

eek

Направи си един текстов файл (plain text) и копирай вътре този код, после го запиши някъде с разширение .html и го отвори. :)

След като се логнеш веднъж през тази страница, тя вече няма да ти трябва – ако си пазиш кукитата винаги ше си логната на съответната машина. Отваряш си форума както преди. :)

daf

Цитат на: "eek"Направи си един текстов файл (plain text) и копирай вътре този код, после го запиши някъде с разширение .html и го отвори. :)

След като се логнеш веднъж през тази страница, тя вече няма да ти трябва – ако си пазиш кукитата винаги ше си логната на съответната машина. Отваряш си форума както преди. :)


Чудно защо трябва да правим такива фокуси, за нещо толкова елементарно като това да се промени темплейта и да се сложи въпросния checkbox :D

lilit

Цитат на: "daf"Чудно защо трябва да правим такива фокуси, за нещо толкова елементарно като това да се промени темплейта и да се сложи въпросния checkbox :D
Вероятно, за да може такива като мен да се учат на фокуси :wink:

Благодаря eek, мисля, че се получи. Правих фокуса и другаде, като смених адреса, но май там не стана... може би не ставам за фокусник :?

nubizus

От месе насам имам драма.
Логвам се, а сайта не ме логва.
чак на втория път влизам и съоветно всички теми са посетени/неактивни.
мега куул:((

gogo_slv

Цитат на: "nubizus"От месе насам имам драма.
Логвам се, а сайта не ме логва.
чак на втория път влизам и съоветно всички теми са посетени/неактивни.
мега куул:((

И аз имам същия проблем! Чак на втория път ме логва в сайта!

lilit

Наложи ми се да постоя десетина дни по работа в Солун и тъй като имах проблем с новоинсталирания iCab на компютъра с OS 9, исках да вляза във форума и да поискам съвет, но уви... по никакъв начин не можех да се логна, нито да пиша, в която и да е тема. Не ме пускаше нито от iCab-а, нито от експлорера. От същия този експлорер, дори ако не се лъжа, от предишната му версия се регистрирах някога от Ню Йорк в същия този форум, а сега от доста по-близо да не мога да вляза... не разбирам :evil: Ядосах се и изхвърлих iCabа в коша, обаче ще се наложи след няколко дни пак да пътувам и да поостана там известно време, бих искала да си ползвам форума, нужен ми е :cry: Моля администраторите да ми помогнат!

lilit

Много благодаря за липсата на внимание.

kuju

Здрасти Лилит,

едва ли мога да ти помогна с лотването с iCab, но защо не пробваш с Firefox или със Safari...
...опаааа сега видях, че за 9-ка говориш....... не знам там с какъв още браузър разполагаш - но картинката няма да е много весела......
========================
Човек никога не знае!

lilit

Цитат на: "kuju"...опаааа сега видях, че за 9-ка говориш....... не знам там с какъв още браузър разполагаш - но картинката няма да е много весела......
kuju, благодаря ти! Жалко за компютъра с 9-ка, той си работи перфектно и си го държа там, за да не се товаря с допълнителен багаж при пътуване. Аз написах с какъв още браузър разполагам:
Цитат на: "lilit"Не ме пускаше нито от iCab-а, нито от експлорера. От същия този експлорер, дори ако не се лъжа, от предишната му версия се регистрирах някога от Ню Йорк в същия този форум, а сега от доста по-близо да не мога да вляза... не разбирам :evil:
изглежда не съм се изразила точно, имах предвид Интернет Експлорер, с който преди съм влизала във форума без никакви проблеми. Защо сега не може :?:

Gogo

Извинявай, ама чак сега видях...

В момента съм с iCab от 9-ка и ме пуска съвсем нормално.
Опитай да си преинсталираш нов iCab. Провери си и паролата да не би да има символи на кирилица, запетайки или мещо такова, което не се транслира правилно от 9-ката.
".....Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....."
К.Иречек, 13.12.1881

Wizi

Проблема с логването си е проблем на phpBB-то и аз го разреших с един еуементарен МОД, който се инсталира и който корегира менажирането на бисквитките. След това жми градо! ;)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

PaoloGEMINIakaOZIRIS

Мммммм да, зарибява. А бе с две думи, харесва ми! Имам впредвид форума.  :lol:
Mac (2007) with 10.6.8
AirPort Express 802.11n Wi-Fi
iPod Classic 5G / 30GB / firmware 1.3 / Black
iPhone 4s / 16GB / iOS 7.1.2 / unlocked
iPhone SE / 64GB

How Addicted to APPLE Are You?

vaskog

А ти, pile, ако не пишеш на кирилица, ще отрежат теб!
MAKE the Force be with You!!!

Mac OS X 10.10.5 Retail
Winbows 7,
Intel® Xeon® Processor E5450,
GA-G41MT- ES2L, 4GB DDR3 1066,
Nvidia GeForce 8500 GT 512MB,
80 GiB SATA II, 320 GiB SATA II,
500 GiB SATA II, NEC ND-3540A.

phile

mani znam ... ot niakolko godini mi go povtariat ama na slujebnata mashina nishto ne moga da napravia po vqprosa ;) .... i na shamana sqm go obiasnil i na vsichki ....

p.s. za tova i izbiagvam da pisha redovno ... :(

p.p.s. a btw, ti na men li govoreshe shtoto az ne sqm pile :PPP
If we weren't supposed to eat animals then why are they made of meat?!!?
cmusicforum.com
Извинявам се предварително ако пиша с латиница, но на служебната машина няма как да кача :(

vaskog

Щом е служебна машина и не можеш да сложиш кирилица, нама пробем, sorry.

P.S. Не се обиждай, нарочно пропуснах "h" в ника ти, щото шльокавицата дразни, ама нали ти се извиних!

P.P.S. Aми сложи в подписа си обяснение, че не можеш да имаш кирилица на машината, и "дет' викат: Титко е тотно!"
MAKE the Force be with You!!!

Mac OS X 10.10.5 Retail
Winbows 7,
Intel® Xeon® Processor E5450,
GA-G41MT- ES2L, 4GB DDR3 1066,
Nvidia GeForce 8500 GT 512MB,
80 GiB SATA II, 320 GiB SATA II,
500 GiB SATA II, NEC ND-3540A.