Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-06-2024, 20:24:51

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: Josephkayaf
Stats
  • Общ брой публикации: 82 676
  • Общ брой теми: 9 819
  • Online today: 288
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 236
Total: 236

236 гости, 0 потребители

Iphone 5 Icloud

Започната от martins, 07-08-2014, 21:52:05

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

martins

Синът ми си игра с айфонът ми и го заключи някак и сега като си въведа акаунта не ми го приема началният екран е Hello,Bonjour,Hola на бял фон... Помогнете някой отключва ли го това чудо?
П.П.: Телефона е купуван втора употреба само с кутия и аксесоари няма документи към него...

djbobbyd

Има услуга "Find my IPhone", която има опция да  заключва телефона, ресторва всичко и го прави фабричен. При пускане на телефона следва първоначалното конфигуриране (активиране), но без картата на собственика не може да се активира.
Нужна ти е парола за iCloud на акаунта към, който е заключен, теоретично това е единственият начин да използваш телефона. Това е нова екстра на iOS7 против кражби.

KurtiMakarov

Това с детето е изтъркана фраза вече!
Ако е твой телефона можеш да промениш паролата си през сайта на Apple и да се логнеш. В противен случей 260 лв., ако не е обявен за краден или изгубен

uricatoli

малко да се намеся като спам да питам.. Донесоха ми за подарък от USA един ipad 2.. Който се оказа icloud и обявен за загубен.. Има и номер на който да се обадя.. Само wifi е.. Дали има някакъв вариант да го ползвам като айпад или да почна да го ползвам като дъска за рязане?
След покупката на Ipad, Macbook, iphone не останаха пари за подпис..

ponski

А защо не използваш номера и да се обадиш да го върнеш?
Понски

MacBook 7,1 Core 2 Duo 2,4GHz 8Gb | Mac OS X 10.11.2
iPhone 4S 32Gb | iOS 9.2
iPad Mini 2,7 16Gb | iOS 9.2

uricatoli

Да ти кажа мисля така да направя.. Издирих по номера собственика в facebook и дори му писах ама още отговор никакъв не съм получил..
След покупката на Ipad, Macbook, iphone не останаха пари за подпис..