Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

30-04-2024, 08:07:42

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 158
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 114
Total: 115

114 гости, 1 потребител
smile_g

star craft help!!!

Започната от Candy, 16-02-2007, 20:00:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Candy

Значи проблема ми е следният:Баща ми ми купи играта Star caft.В опаковката има два диска единият е Star craft brood war,а на др пише само Star craft.Когато пуснах диска, на който пише Star craft brood war ми каза че трябва да инсталирам Mac OS 9 и го направих,м/у другото аз съм на 10.4.8.И отново пуснах същият диск.Когато отворя диска имам няколко иконки и една от тях е Star craft brood war installer.Кликвам и системата почва да търси стари версии, след което се появявя надпис че не е открил и ми казва да стартирам star craft installer от другия диск Star Graft. Пускам другия диск и реших в първия момент че е празен. После се сетих и вкарах CD-key от 12-13 цифри който е на обложката  и като го отворих отново се появиха 7 иконки .Пише че има 7 теми като съдържание и Zero KB available.Защо нула?Въпреки това кликвам на иконата star craft installer и след кратка мисъл се изписва следния текст:Couldn't open installer archive.You must run the installer on the Star Craft CD.А аз отварям точно тази иконка за инсталиране не някоя друга.Някой има ли идея какво да правя?

[/code]

Armaggideon

С какъв компютър си?

Candy

Цитат на: "Armaggideon"С какъв компютър си?

ами...Mac G5

Armaggideon

Пробвай да смъкнеш updater-a от тази страница. Пише, че с него можеш да инсталираш без OS 9 или Classic емулация (както е в твоя случай, защото на компютър с G5 процесор не можеш да инсталираш истинска OS 9).

Candy

Цитат на: "Armaggideon"Пробвай да смъкнеш updater-a от тази страница. Пише, че с него можеш да инсталираш без OS 9 или Classic емулация (както е в твоя случай, защото на компютър с G5 процесор не можеш да инсталираш истинска OS 9).
Страхотно благодаря.Инсталихах и двете части. Стана много бързо и лесно.Мерси!!!!