Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 19:30:54

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 164
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 116
Total: 118

116 гости, 2 потребители
forka2k, smile_g

4S - Изключва !

Започната от MiroYan, 10-04-2014, 21:21:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

MiroYan

Здравейте отново.Благодаря за съветите ,които получих за предното запитване(относно изключването на телефона при игри или други приложения ).Закарах телефона на сервиз,смениха му батерията ,но проблемът си остана.Човекът от сервиза ми каза ,че нямало начин проблемът да е от софтуера и нищо не можело да се направи.
Идея си нямам дали е прав или просто не му се занимава...
Моля ако някои има идея по въпроса да я сподели.
Поздрави
Миро

arnold

Продай го. Може да има проблем с дъното...
Real Mac mini

enemy

Цитат на: arnold - 10-04-2014, 21:52:05
Продай го. Може да има проблем с дъното...


Хора, моля ви, какви са тези съвети?! Представете си, че вие сте на мястото на човека, който го купува... И в този форум ли "прееби другарчето" е на мода?!

Извинявам се за спама!


П.С. Пробвай с един Restore от iTunes. Не видях, да си писал, че е правен.

Wizi

С какво точно го преебахме? Че му казахме в прав текст, че телефонът явно има хардуерен проблем ли?

Нека първо направи Restore през iTunes като МНОГО ВАЖНО да НЕ връща абсолютно нищо обратно на телефона!!! Set as new, въвеждаш си iCloud акаунта да ти върне телефоните и ръчно набиваш едно по едно всичко останало. Никакъв iTunes backup, никакъв iCloud бекъп.

Ако проблемът се възпроизвежда отново значи действително е хардуерен проблем.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

HQ

Цитат на: enemy - 11-04-2014, 09:11:20
И в този форум ли "прееби другарчето" е на мода?!
Какво се учудваш,то това е решение по подразбиране за всички проблеми в БГ! Затова хората гледат,умуват и се циганят докато купуват и всеки път се чувстваш леко прецакан след всяка покупка...

MiroYan

Още веднъж благодаря за съветите.Не съм пробвал с Restore,ще пробвам и дано да се получи .Още веднъж благодаря.

arnold

Не съм казал да го продаде на някой от форума. Има си места за продаване на телефони с проблеми - ebay например. Пък и ако е коректен може да пише че си има проблем.
Real Mac mini

j.tochkov

Малко не в темата, но така и така се е отклонила. Внимавайте при покупката на продукти без документи за произход.
Тази вечер един познат ми звънна за да се оплаче, че е привикан от полицията във връзка с петицата, която си е купил без документи. Засекли са го. Пак се е разминал само с конфискация и без предявяване на обвинение.
Така че умната!!

MiroYan

Здравейте . Пробвах с Restore и се получи :) . Работи си ,всичко му е ОК,вече 2-3 дни не е дал индикация за проблем.
Много съм ви благодарен.
Поздрави
Миро