Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 07:58:57

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 640
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 157
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 148
Total: 149

148 гости, 1 потребител
smile_g

Инсталиране на adobe flash player на Mac os x 10.4.11

Започната от Evito2, 17-02-2014, 21:02:02

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Evito2

Здравейте,
имам нужда от помощ! Извинявам се ако выпроса ми е тъп ???
Имам Г4 10.4.11 но не чете нищо  което изисква флаш плеър. опитвах се да го инсталирам ,но не става. Носих го и на няколко места но ми казаха че тази версия не поддыржа флаш плеър.
Може ли да се инсталира? Или някаква друга програмка с която да мога поне документи да чета и клипчета да пускам?
Мерси предварително за помоща :)

Wizi

Привет Ели,

Тази машинка като види Flash и припада, милата. Защо й го причиняваш? Бягай по всякакъв начин от тази.... гняс.  :-X За кои сайтове толкова ти е нужен?

Друга програма, която хем документи да чете, хем клипчета да пуска няма да намериш лесно. Най-вероятно ще са две отделни, но кажи по-напред за какви документи става дума? За клипчета можеш да пробваш VLC, примерно.

Като цяло имай предвид, че тази красива G4-ка (нямам представа дали е настолна или преносима) е вече на преклонна възраст и се моли за пенсиониране. Наслаждавай й се до колкото можеш, но по-скоро си занижи изискванията колкото можеш повече към нея.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

Evito2

мерси за отговора :)
Уча дистанционно и за повечето лекции ми трябва SWF-формат и  Flash11 ,но на Мас не се отваря нищо >:( . Клипчетата не са ми толкова важни,но ще пробвам VLS.