Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

30-04-2024, 09:49:58

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 158
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 106
Total: 107

106 гости, 1 потребител
BuSteR

проблм с iphone 3g

Започната от alexon56, 19-11-2013, 20:19:30

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

alexon56

Здравейте имам един проблем при възстановяване на фабричните настрстройки на  Айфона ми изключи лаптопа и прекъснах без да искам инсталацията и телефона заби когато опитах отново ми изписва грешка 1015 и неще да се възтанови и сега като включа на екрана стои картинката да го включа в юесбито и толкова помогнете ако можете

bboyg


alexon56

Здаравей те благодарение на колегата айфона стигна до някаде. Излезе  му менюто само за спешни обаждания и иска сим карта слагам глобулска познава я но излиза надпис че с тази карта не може да се стартира телефона . И друго тръгна с най старата версия на софтуера а между другото не иска да се изключи от горният бутон . Някой имали идея от тук нататък какво трябва да се направи.

Adamov

Най-вероятно телефона ти е заключен и трябва да му направиш джейбрейк, за да го активираш. Ако дадеш IMEI на телефона можем да проверим дали е заключен или не и да ти дадем адекватен съвет, без да гадаем :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

alexon56

как да го видя като не мога да вляза в менюто

ggzy

При заключен екран натисни  "i"
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

alexon56

Каде се намира това :i:

ggzy

Ей го те тука, те...

MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

alexon56

ха ха благодаря ,голям съм идиот

alexon56


arnold

Пич закачи го на истински Мак и го отключи с Pwnage tool. И няма да имаш грижи.
Real Mac mini

alexon56

Сигорно съм много прост, извинявам се за това ,но е така .Това програма ли е в айтунс или трябва да я изтегля,извинявам се отново,за моитетъпи въпроси но не съм вопще наясно .като ми се обясни като на глупак горе долу се оправям .Благодаря на момчетата ,до сега ми помогнаха доста

arnold

Не, това е отделна програма за оъключеане/джейл на хайфони. Www.iclarified.com ->tutorials ->iphone и т.н.
Real Mac mini

arnold

Чети и пробвай аз съм се учил оттам, по-зле не може да стане споко... :)
Real Mac mini

alexon56

Здравей ,изтеглих я пробвах но ми иска формуер и ме праща да тегля ,изтеглих 4тири като за него но ми изписва че не става :( откаде си дай координа ти ако трябва да ти го пратя ще кажеш какво стува