Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-06-2024, 13:01:40

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: Josephkayaf
Stats
  • Общ брой публикации: 82 676
  • Общ брой теми: 9 819
  • Online today: 295
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 240
Total: 240

240 гости, 0 потребители

Apple TV & 5.1 sound streaming

Започната от standalone, 02-11-2013, 03:43:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

standalone

Та такааа, днес се сдобих с малко играчки и се зачудих дали е възможно да стриймвам през мрежата 5.1 към Apple TV. Става въпрос за 5.1 микс, с Final cut или logic. Не знам към коя програма ще се насоча. Требе малко да се почете по темата. Аз сам ще разбера след 2-3 дни, но ми е интересно някой ако е пробвал да сподели впечатления.

Наздраве!
MacBook Pro, 2.6 i7, 8GB 1600 MHz DDR3, 10.10.5
iPhone 5S/16GB
Apple TV 3 x няколко

Net

разбра ли дали става?

standalone

Да ти кажа, става нещо. Не е както трябва още, но има надежда. Лошото е, че времето ми е много кът и не мога да задълбая в експерименти. Пробвах с Final Cut X. Стриймва но имам проблем с LFE-то, да направя уточнение, че проблемът май не е от стрийма ами настройка на нещо (звуците на компа или рисийвъра), защото нещата стоят по подобен начин и с оптичен кабел. Пробвах и с Аудишън ама е много неудобен за работа а пък и го нямам за Мак. Все още не мога да кажа нищо за Лоджик, нямам го под ръка, а за едната проба не ми се дават 200 кинта. Ако припадне излекуван ще видим, и ако успея да подкарам някаква стабилна пътечка, тогава ще се купува.
Е ми това е за сега. Малко дълго се получи, ама не знам кога пак ще имам време да пиша.
А и други колеги могат да се включат. Колеги не се стеснявайте. Ямахата и другите от аудиопролетариата могат да бутнат по едно рамо, амо се сетят нещо.

Наздраве.
MacBook Pro, 2.6 i7, 8GB 1600 MHz DDR3, 10.10.5
iPhone 5S/16GB
Apple TV 3 x няколко