Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-04-2024, 19:14:17

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 640
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 98
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 77
Total: 77

77 гости, 0 потребители

За Андроид:)

Започната от arnold, 20-05-2013, 20:03:07

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

arnold

Няма такава уникална ОС. Предлага ти ъпдейт на системни приложения : Maps, Talk, Youtube и т.н. и след малко написва че нямаш място на телефона да извърши ъпдейтите...:)
А картата с памет 1ГБ е празна и се пази само за снимки:)
Real Mac mini

elpatseto

 MACBOOK PRO 13"(MID 2012) 2.5GHZ I5/4GB/SSD 128GB - OS X Yosemite
 Apple Magic Mouse
 iPhone 5S 16GB Black - iOS 8
 Apple ТV 3

arnold

Голям Fail. Купих си една моторола с андроид да си поиграя малко и вече се чудя как може хората да го ползват въобще...
Real Mac mini

HQ

Андроид е отвратителна ос! Срам за линуксите, позор за гугъл, и абсолютно изтезание на юзърите!  >:(

iNtaCt

На този въпрос не мога да отговоря 2-ра година!

Wizi

2009та влезе първия Андроид в семейството и до ден днешен поне един от двамата с жена ми ползваме такъв телефон. Аз от сравнително скоро "изневерих" с iOS и честно да ви кажа съм все още с него не заради OS-а, а заради самия телефон като хардуер. Но всеки има право на лош вкус ;)


Андроид е болна операционна система като Windows. Не можеш единствено с една отмятка в менюто да позволиш инсталирането на всякакъв софтуер в/у телефона. Не може да не знаеш кое приложение от Маркет-а ще те съсипе от нежелани реклами за още по-мизерен софтуер. Да не знаеш кое приложение реално какъв достъп има до телефона. Можеш само да се надяваш.

Но е готина играчка. Root-ваш го и ставаш beta tester на квартала, издигаш се в xda developers и се чувстваш предполагам добре  8)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

georgekodinov

Не искам да започвам flame war, но според мен тука се опитвате да сравянвате ябълки с банани.
Аз мигрирах към андроид след като 3GS-а ми омръзна навремето.
Вярно е че старите андроиди бяха мнооого зле. Но тези след 4 не са така.
Предлагам да погледнете едно nexus устроство от новите и да сравните.
Просто скоростта на иновация в Андроид напоследък е невероятна.
За жалост не всичко работи в нашия край на света обаче. Така че най-пълното сравнение на двете е при използване в Америка. Но и за България нещата се нареждат напоследък. Пуснаха навигацията, пуснаха базови карти от Google Now, разпознаване на глас на Български пуснаха (няма такъв кеф да дръпнеш само на телефона иконата в колата и да кажеш "карай към къщи" на чист български и то да те разбере). Google translate разпознава кирилица като картинка.  
Да ви каза само заради google now пак бих си взел нексус 4.
Ако епъл не измислят нещо радикално ново скоро според мен се записват за "убийство чрез 1000 порязвания" : по малко но начесто.
И да, на жената съм купил 4s, а на щерката 5. Щото специално ги поискаха.

thebrainless

Редовно ни носят различни телефони и таблети, които още ги няма на пазара. В момента кисне един таблет на сони (изглежда страхотно), но няма такова дяволско изчадие като андроид, разваля ти цялото удоволствие.
Stay hungry. Stay foolish.

HQ

Не знам за ябълките,бананите и краставиците ама забравяте че гугъл е майкрософта на новия век! Последните години завиха много сериозно в грешната за мен посока и всички компании продаващи (иначе безплатния и създаден за алтернатива на касовите ос) линукс са ми анти до дъното на душата...
То и уин 8 е революция и предлага абсолютно различен експириънс с познатите ни досега уиндоуси ама щеше да е по-добре ако ставаше за нещо, не само тежки цветни квадратчета които натоварват и 8-ядрен звяр незнайно защо ...

Prison

Колкото и да съм се опитвал да го харесам не се получава. Андройд е лайняна ос! На пръв поглед шареничко и с много функции, но дотук. Дори и да си с "8" ядрен galaxy s 4 пак лагва в повечето ситуации.
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(

AzeY

Това тема за надъхване, колко зле е андроид ли е? Защото, както iOS, MacOs, линукс, WP,  така и андроид има минуси. Всеки си решава сам за себе си какво да използва. Особено в display war, защото не ви пожелавам, жена ви да Ви смени за по-голям, с повече пари и и големи мускули, а да ви остави да се оправяте с децата ви Флаш и Масс сторидж.
"Газили сме в калта, за да станем пак."

daf

Искам да ви обърна внимание, че отскоро има BlackBerry 10. За мен тази ОС е пример как трябваше да изглежда iOS след толкова много години ъпдейти. Страхотен мултитаскинг, удобни gestures, много добри нотификации. Хардуера също изглежда чудесно, а не като пластмасовите играчки на Самсунг.

kozela

в момента използвам самсунг с андроид мога да кажа че съм супер доволен , само дето батерията се стопява много бързо

HQ

като да си доволен от жигула

Prison

Цитат на: HQ - 24-06-2013, 13:52:54
като да си доволен от жигула

;D ;D ;D :thumbsup:
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(