Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-06-2024, 07:26:06

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: Josephkayaf
Stats
  • Общ брой публикации: 82 676
  • Общ брой теми: 9 819
  • Online today: 288
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 255
Total: 255

255 гости, 0 потребители

Проблем с Wi-Fi на iMac, моля помагайте!!!

Започната от msh, 13-04-2013, 01:33:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

msh

Здравейте, искам да попитам как да си направя настройки за Wi-Fi на iMac??? Пускам машината намира рутера с името ми, щраквам на него въвеждам си паролата за Wi-Fi почва да се свързва и ми излиза един удивителен и пише следното: Alert: No Internet Connection...
Като цяло имам MBP с което нямам никакъв проблем, опитах се и iMac-а да вържа, но не се справих, за това се обръщам за помощ!!!
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

Lycan

Най-вероятно рутера филтрира мак адрес, добави този на аймака

iNtaCt

Ако не разбираш много, много от рутери, ни кажи какъв ти е рутера за да ти помогнем с конфигурирането му. iMac-а ти няма никакъв проблем!

msh

Ами найстина неразбирам от рутери  :-\ ето какъв е....


Благодаря предварително :)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

msh

Цитат на: Lycan - 13-04-2013, 03:13:01
Най-вероятно рутера филтрира мак адрес, добави този на аймака
Наистина неразбирам, ще ми обясниш ли как да го направя това :)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

msh

Ако това ще е от помощт съм на PPPoE....
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

msh

Идваха от интернет доставчика ми, нещото което успяха да направят беше да подкарат iMac-а с кабел от рутера, но на Wi-Fi все така неработи...... Ако някой знае някакви настройки да сподели моля!!!
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

Prison

#7
Аз мога да вляза по късно през Team viewer и да ти помогна ако искаш.
Би ли пробвал да пуснеш hotspot от телефона да видим дали наистина iMac-a няма проблем.
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(

msh

Пуснах и хваща, но сега неможе защото са направени на iMac-а ръчни настройки :)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

msh

@ prisonbreaking:  искам да благодаря на "prisonbreaking" за отделеното време и оказаната помощ, много отзивчив, мерси отново :) +
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

msh

Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)