Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-06-2024, 11:21:15

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: Josephkayaf
Stats
  • Общ брой публикации: 82 676
  • Общ брой теми: 9 819
  • Online today: 288
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 263
Total: 263

263 гости, 0 потребители

push notification и tapatalk forum app

Започната от arnold, 13-11-2012, 00:03:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

arnold

Някой освен мен има ли, който не му работят нотификейшъните в тапаталк? Четох че имало някакви версии на плъгин-а който се слагал към самия форум? Shaman-а има ли някакво инфо?
Real Mac mini

Wizi

Да използвам темата да попитам админите дали евъзможно да погледнат Тапа плъгина, защото в момента ми дава грешка, че не функционира. Мерси предварително!
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

faire

И аз да използвам темата.. Всеки път като вляза през тапаталк във форума и не ми показва всички теми с нови мнения или т.нар. unread секция. Мисля, че ми показва само като бъде пусната нова тема и тя излиза като unread.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

arnold

Shaman-a, трябва да ъпдейтне плъгина за да работи всичко... Че аз даже си го купих приложението:)
Real Mac mini

arnold

Направо!
То ми е единственото което си купих:)
Real Mac mini

Lycan

Ааа сега работи екстра, браво!

arnold

Работи ли? При мен все още не работи...
Real Mac mini

Lycan

Push-a не съм тествал, би било досадно. Работи unread!

arnold

Да, ънред, работи, но пък за сметка на това в разделите преди излизаше затъмнено, където имаше постнато ново мнение, а сега не...:(
А пуша поне за съобщения според мене е удобен.
Real Mac mini

Becko

Иконките не излизат ОК и не се знае кога какво е ънред

ponski

Може би оф топик, но само аз ли имам проблем, който се състои в това, че като кликна на бутончето "Ново", което стои пред всеки пост, вместо да ме закара на първия нечетен пост, ме праща чак на последния (в последната страница, ако темата е с много страници)? Аз ли нещо не съм си настроил или нещо по форума не е наред?
Понски

MacBook 7,1 Core 2 Duo 2,4GHz 8Gb | Mac OS X 10.11.2
iPhone 4S 32Gb | iOS 9.2
iPad Mini 2,7 16Gb | iOS 9.2

Wizi

Не ви знам как успявате да ползвате Tapatalk :( Аз и моя 3GS с 5.1.1 ползващ платена версия на клиента получаваме винаги грешка, че не може да се свържем



:(
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

arnold

въвел си грешно адреса на форума... при мен този не става а на друг линк тръгва. Трябва да ти излезе логото бяло на черен фон.
тоест май това ти го вади със сърч, а то трябва да въведеш адреса на ръка.
Real Mac mini

Wizi

#13
Нищо не съм въвеждал като адрес. Процедирам като при всички останали форуми, които ползвам - правя търсене по ключова дума, излиза ми това, което конкретно ме интересува, избирам го и съм вътре.

Проблемът е предполагам в това, че преди време форумът беше в друга директория /forum/ а сега си е в root-а, но това не е отразено в регистрацията на форума в Tapatalk.

Ако някой добър човек влезе в профилната настройка на форума в Tapatalk и коригира адреса на форума всичко това ще става от само себе си  ;)

Вътре съм  8)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

arnold

Както ти казах нали?
Real Mac mini