Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 09:04:12

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 640
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 157
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 3
Guests: 146
Total: 149

146 гости, 3 потребители
ggzy, thebest1978, BuSteR

Грешка Forbidden 403

Започната от luckyluchano, 30-07-2012, 20:14:54

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

luckyluchano

Здравейте, от няколко дни имам проблем с отварянето конкретно на сайт на една банка, който преди съм отваряла без проблем. Изписва ми въпросната грешка, има ли някой от вас идея дали може да се дължи на обновяването на операционната система. Много е неприятно, а и постоянно ми е необходим този сайт. Интернет доставчика казва, че проблема не е от тяхна страна . Помогнете :)
Благодаря предварително!

Petar Jamby

Едва ли е от ОС или браузър. Най-вероятно банката има проблем.
Ако дадеш линк мжем и ние да пробваме.
MacBook Pro 15" 2017
Iphone XR

Hacko_Prasko

тук ще гадаем:
- ако се появява след логин, а ти имаш ел. подпис, е много вероятно да е от новата ос и нещо с драйверите, а тази 403 е просто каквото са решили някои програмисти да ти предоставят като грешка, която не зависи от теб
- ако се появява като отвориш сайта зависи
* дали ползваш прокси?
* да си зачистиш разни куукита и кешове
* да пробваш през терминал: $curl -v <URL-to> и да видиш има ли грешка

та някакви такива неща трябва да се проверят, преди да се оплакваш на банката

поздрави
нас
enjoying the mbp 17" late 2011

daniel

На mkb ми даваше така, като ми изтече ел. подписа...
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

stenly

Аз имам същият проблем с Райфайзен онлайн.Началната страница се отваря,но опитам ли да вляза в онлайн следва мъка.Иска ми сертификати,показва ми 4-5 такива,но не приема никой от тях.С chrome i mozilla нямам проблем.

luckyluchano

Здравейте, проблема ми за съжаление си продължава да съществува. Определено е от Сафарито- с Мозила става. Не е от интернета, звънях на Мегалан, не е от банката, от работа, когато отварям работи. Не изисква сертификат и това не е. Изобщо не ми се отваря самия сайт-https://probanking.procreditbank.bg/
Eто това е, което намерих уж за решаването на проблема, но:http://support.apple.com/kb/TA25038
стигам до стъпка 6 и като отворя Prompt-  Applications/ Utilities/Terminal и всичко е дотам  :(((

ПОМОГНЕТЕ, че е много изнервящо с два браузъра

Wizi

 ;D

В случая Prompt не означава Commant prompt, а "Prompt" като запитване. Става дума за това, че ти тръгваш да променяш екстеншъна на файла и Mac OS X те пита в диалогов прозорец (prompt screen) дали искаш да запазиш старото разширение (extension) или не.  ;)

Това е!
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

luckyluchano

Охххх не става, направо аман от тези глупави неща. Не ми намира въпросната папка. Има ли някой идея за друг начин да разреша този тъп проблем?