Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-06-2024, 01:44:15

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: Josephkayaf
Stats
  • Общ брой публикации: 82 676
  • Общ брой теми: 9 819
  • Online today: 288
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 267
Total: 267

267 гости, 0 потребители

Регистриране на UDID

Започната от iapplethis, 18-07-2011, 17:31:15

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

iapplethis

В ютюб бях намерил някакво видео, в което казваха, че като сложа Don't Code Sign в настройките на приложението което пиша на NO ще мога да дебъгвам на истински телефон без да плащам 99$. Проблема е, че като му дам build and run, приложението се копира, стартира се и се спира, след което ако аз го пусна си работи, но просто Xcode не го дебъгва и фактически няма полза... Казаха ми че ако имам регистриран UDID ще мога да дебъгвам и на истински телефон. Така се сетих как сега около бетите на iOS5 един платен разработчик можеше да регистрира тези номера на много телефони за да могат и други да тестват. В крайна сметка ако е възможно да ми се регистрира номера и да ползвам реалния хардуер на телефона, ще се радвам някой да помогне, естествено ще почерпя и нещо(paypal) :)

PeterS

абсурд!

Трябва да си пачнеш цялото SDK за да направиш да сработва на истински телефон без сертификати и профили. Отделно телефона трябва да ти е jailbreaked.

С най-голямо удоволствие бих те вкарал, но без сертификати и профили нищо няма да направиш, а аз няма да ги шерна уви.
mobilio - професионални мобилни приложения