Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-06-2024, 23:04:41

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: Josephkayaf
Stats
  • Общ брой публикации: 82 676
  • Общ брой теми: 9 819
  • Online today: 252
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 205
Total: 205

205 гости, 0 потребители

iOS 4.3

Започната от Kestrel, 09-03-2011, 21:07:00

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

Kestrel

Айде честито!

Ще докладвам след малко като я кача.

iNtaCt

И аз я слагам ;)

iNtaCt

Абе това не трябваше ли да има някакви далаверки с пръстите ? Аз само за това го сложих... прее***н съм!

boyko

Не си преебан, имаш Personal Hotspot - ценно, имаш конферентни разговори - ценно, имаш оправени бъгове на супер бъгавия Mail - ценно. Е.. сега половината програми няма да ти работят, ама ще им направят нови съвместими версии :)

Поздрави,
https://www.novmak.com/ - Магазинът за Apple продукти в България
https://blog.novmak.com/ - Блогът на Магазина :)

AzeY

Така ,четох ,че аЙпода ми нямал да поддържа 4.3 (iPod Touch 2g 8gb FW: 4.2.1) ,та как може да се процедира в случея (без смяна на дивайса), може ли да качи този 4.3 нелегално ,примерно чрез руут или нещо подобно (на андроид тел-а ми чрез руут мога да ми слагам която си поискам версия на робота) ,та има ли начин да се качи 4.3 на аЙпода ми ,или да викам аЙсиктир ( :D ;D) и да го мятам в коша ( ;D ;D ;D) !?!
"Газили сме в калта, за да станем пак."

PeterS

Ами не - по никакъв начин не може да си го сложиш. Чипа на твоя телефон е arm6. Докато последващите са arm7.
mobilio - професионални мобилни приложения

AzeY

#6
Цитат на: PeterS - 09-03-2011, 23:53:57
Ами не - по никакъв начин не може да си го сложиш. Чипа на твоя телефон е arm6. Докато последващите са arm7.
Aхам ,Благодаря !!!  ;) :)
Значи сега трябва да го селна и да си взема нещо ню ,а си го взех преди няма и месец ,мамк@ му набутах се ,все пак , Благодаря за пояснението колега.
ПС.А ако си взема аЙтъч 3г ще мога ли да кача въпросният Фирм а.к.а iOS 4.3 или по-добре направо да закупя аЙтъч 4Г ,благодаря ?!!??
"Газили сме в калта, за да станем пак."

PeterS

по-добре направо 4-ка.
mobilio - професионални мобилни приложения

Kestrel

Даа няма мурафети с пръстчетата   :-[ :-\

faire

Те са само за iPad.. Но предполагам тези с джейлнати телефони скоро ще получат екстрата по заобиколния начин.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

iNtaCt

Цитат на: boyko - 09-03-2011, 23:05:07
Не си преебан, имаш Personal Hotspot - ценно, имаш конферентни разговори - ценно, имаш оправени бъгове на супер бъгавия Mail - ценно. Е.. сега половината програми няма да ти работят, ама ще им направят нови съвместими версии :)

Поздрави,

Нищо от тези глупости не ми трябва! Абсолютно глупав ъпдейт!

angelvn

Personal Hotspot-a е добре дошла добавка :) В момента ползвам Internet Tethering през bluetooth-a, но харчи доста от батерията. Хубаво е и че са поработили над Мейл клиента. Тези две неща ги ползвам най-често в телефона.
Сега само се чака да излязат решения за ФЗ 3GS...
UI designer and developer

Henshiro

Само на мен ли ми се струва, че приложенията и игрите вървят по-бавно на новия ИОС ?
Иначе за Personal Hotspot найстина е добре дошло, но едва ли е нещо което ще ползвам един или два пъти при нужда.

Rossen

Аз си обнових телефона и всичко е наред. За сега не виждам разлика.
Apple iPhone 6 16GB Space Gray
Apple iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular 16GB
Apple MacBook Pro 13 Retina Display, Dual-Core i5 2.7GHz, 8GB, 128GB SSD, Intel Iris 6100 (mod.2015)

Becko

Всичко работи супер 4.3 е солидно ... харесва ми.