Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

02-05-2024, 16:04:20

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 526
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 384
Total: 385

384 гости, 1 потребител
forka2k

iBackup ?

Започната от Angelo, 13-05-2008, 19:01:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

XXwolf

това може да го пробваш първо в нов account, както обясни SiCKPuP по горе. Но ако ще копраш целия home няма да има смисъл от формата...

Angelo

Няма да ккопирам целия home важни са ми паролите чя не ги помня всичките и не ми се пишат на ново.

Angelo

Няма да ккопирам целия home важни са ми паролите чя не ги помня всичките и не ми се пишат на ново.

Wizi

Привет!

Преди малко мигрирах успешно на новия ми PowerBook точно чрез iBackup и съм АДСКИ УЛТРА доволен! Програмата прави backup на файлове, програми и настройки като ти дава възможност за персонализиране кое искаш и кое не. На всичкото отгоре има и различни плъгини за по-прецизен backup от по-специални приграми като например CS3 Suite-a, Final Cut и ддруги.

Генерира директория с всичко, което си избрал да архивираш, мяташ го след това на някой отделен диск, палиш iBackup на другия Мак, или на същия след новата инсталация, и избираш restore, показваш му къде са ти нещата и избираш кое искаш да върнеш обратно.

... поща-моща, пароли, настройки, букмаркове, музика, филми, снимки.... всичко можеш да пресонализираш и да избереш!

Направо мега респект за тази програма!!!
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

XXwolf

доста ме заинтригува - като се върна в БГ веднага ще я пробвам :)

Angelo

Отново съм тук след успешна преинсталация :D
IBACKUP-БЪРЗ И ЛЕСЕН НАЧИН ЗА ПРЕИНСТАЛАЦИЯ!!!!!!
В моя случай нямах външен диск или друг мак но се възползвах от опцията на тостера restor.
С лед като Ibackup направи един фаил в моя случай 32 гб го вкарах в тостера и той го записа на 7 dvd та и след като преинсталирах ги саедини всичките (без предварително да инсталирам пак тостера)отново на един фаил.
След това останах много изненадан когато почнах да отварям програмите и всияко си беше на същото място(даже и настроиките на маил с всичките rss и и акаунти,всички пароли и кодиве всички bookmarks ,всички контакти ,всички  Buddes в ichat си бяха там)
Много съм доволен :D  :D  :D