Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

22-05-2024, 17:51:17

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 865
  • Latest: proertBicky
Stats
  • Общ брой публикации: 82 665
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 682
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 485
Total: 485

485 гости, 0 потребители

video player!

Започната от Dasher, 24-12-2010, 18:28:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Dasher

zdraveite
az sam nov potrebitel za mac i iskam da popitam kajete programa za video koqto da 4ete torrentite svalqni ot zamunda no da 4ete i subtitrite.

Wreck

виж там горе където пише "Търси".
Освен това, google.
Освен това се пише на кирилица!
Освен това първото нещо което реши да питаш е за филмите от zamunda :D.
An apple a day keeps the doctor away!

mmglata

Imac mid 2010 i3 3,2GHz 12GB ram SSD
Apple TV 4
IPhone XR

fpyyh


toreo

Apple iMac 20"
Apple iPad Wi-Fi
Apple iPod Nano

pravdo

iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

Prison

Добре де.. Не ви ли дразни да са ву субтитрите върху филма с това VLC?
Аз препоръчвам Movist.
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(

dreben

Я пусни 1080р, или Блурей с Movist и тогава го хвали. Винаги за горните формати ползвам "Plex". VLC - няма по-добро за стриминг. Имам предвид сателитна телевизия.
Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

Prison

#8
Ъплоудер съм в Замунда и то точно към Отбор HDTV и да ти кажа няма грешка с 1080p .mkv
Plex -е хубав плеър, но ме дразни това, че не подържа мишката, трябва всичко да правиш с клавиатурата.
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(

Wizi

Плекс е направен да е удобен за работа с дистанционно. Перфектно при това!  8)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

Angelo

Аз си купих за нова година PANASONIC TX-P50V20E и разцъках доста варианти за гледане на 1080p и се спрях на варианта PLEX + Remote Buddy + Apple Wireless Keyboard. С Remote Buddy не ти трябва мишка  (а с клавиатурата имаш достъп до всички настойки). От плеарите които пробвах PLEX и XBMC се справят най добре PLEX обаче по старята версия 0.8.3, новата нещо ми беше удобно най вече заради медия сървъра който ми обърка подредбата на папките с филмите. Чудя се обаче дали да взима едно MAC MINI за да си освободя лаптопа. Четох мненията за Apple TV2 с инсталиран PLEX, и се съмнявам да се справя добре с 1080p. ?

dreben

Само да поясня за тези които не знаят, защо предпочитам "Plex". Предварително искам да поясня че го използвам изключитлно за HD филми и то на ТВ-то чрез DVI-HDMI кабел.
В момнта в който филма стартира, използвам клавишната комбинация "cmd"+"shift"+ лява или дясна стрелка. По този начин филма си отива дирекно на ТВ-то. Същата клав. комбинация го връща отново на Десктопа. Удобно и практично. Не виждам смисъл от мишка, както и от драгване, или други комбинации за цял екран.
Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

Wreck

Добре де, в крайна сметка е до някъде и въпрос на вкус. Лично на мен ми харесва VLC, не ме е предавал никога, минималистичен е външно, а вътрешно е звяр. Пробвах и Плекс, има предимства, има и недостатъци.

Имам чувството, че този разговор за ВЛЦ и Плекс го водим поне за 3 път. : ))
An apple a day keeps the doctor away!

Angelo

Говорим за 1080p не за външен вид. За сега с тази резолюция се справя най добре PLEX след това XBMC.

Wreck

Не знам какво разбираш под най-добре, но на мен с ВЛЦ всичко ми тръгва гладко и мога да си местя напред назад гладко. Това ме устройва, що се отнася за 1080п.

А ти си говори за 1080п. Аз ще си говоря за външен вид, защото аз не виждам разлика при 1080п.

Ти какво имаш предвид под "по-добре"?

Поздрави
An apple a day keeps the doctor away!