Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 06:24:52

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 438
Total: 438

438 гости, 0 потребители

програма за iphone

Започната от aciddroller, 28-11-2011, 19:05:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

aciddroller

Здравейте.
Незнам дали е тук подходящото място за запитването ми.
Има ли програма, в която да мога вечер да си правя
дневният план за другия ден по часове, да го
синхронизирам с телефона си и като наближи
определеният час да ми напомня за задълженията?!
Благодаря Ви предварително.

shaman


aciddroller

има ли го това за компа, че там си правя графика, обаче на ексел :( иска ми се да е в някаква програма и да си ги качвам на тела със записките

hyankov

Има го, пак се казва Calendar. В случай, че не ползваш Mac OSX, пак е достъпно ако си го sync-неш с Google Calendar, a клиенти за него (web, native) мисля че има достатъчно за всякакви ОС-и :)

rhino92

Естествено че има как да се получат нещата. Надявам се че имаш домашна Wi-fi мрежа. Свързваш телефона към мрежата. Влизаш в icloud.com. от там се вписваш с твоето apple ID. От менюто календар си правиш графика за когато си искаш и след като натиснеш облака горе вляво това което си написал се синхронизира с телефона

aciddroller

благодаря. това с облачето май ще ми допадне повечко :)

hyankov

Радвам се, че намери необходимата информация. Само за информацията и двата service-a в същността си са cloud. Въпрос на избор какво ще използваш - аз например имам google-ски акаунт и android-ски device. Така държа всичко в синхрон - пробвай и намери най-удобното за теб.

@rhino92: Колегата никъде не спомена каква ОС използва, затова към насочих към ОС независимо решение ;)

Поздрави,
Ицо

rhino92

Е предположих че щом темата е "програма за Iphone" става въпрос за iOS  ;D Само не уточни дали поддържа iOS 5 за да се възползва от облака.

hyankov

Може пък да го е флашнал с андроид ... "неведоми са пътищата"  ;D След това попита за еквивалент на програмата за компютър и синхронизация между двете, а там вече не е ясно :)

aciddroller

Цитат на: hyankov - 29-11-2011, 13:44:56
Може пък да го е флашнал с андроид ... "неведоми са пътищата"  ;D След това попита за еквивалент на програмата за компютър и синхронизация между двете, а там вече не е ясно :)


мда това ще да е истината  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D даже съм разделил мястото в тела на две и имам андройд и вин :)

hyankov

Почваш да ме съмняваш ... да не би това да ти iPhone-a:
http://privileg.bg/bg/shop/details/159/20/Телефони/privileg-sm3-dual-sim-os.html  ;D

Не че имам нещо против турско-китайските технологии, просто Calendar.app и iCloud-a няма да ти свършат работа ;)