Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

13-05-2024, 01:44:19

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 404
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 369
Total: 369

369 гости, 0 потребители

надписване на клавиатура на лаптоп

Започната от Mincho, 26-11-2009, 22:29:02

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Mincho

да препоръчате къде в софия могат качествено да допишат бдс клавиатурната подредба на един лаптоп?
качествено - имам пред вид, че лаптопа се ползва по 12 часа дневно яко писане и не ни се иска да се пренаписват буквите през година-две.
;)
iMac G3 400MHz, 1GB, 80GB
PowerBook G4 1GHz, 1GB, 160GB
+ некви пц-та...

Mar7in

Е вие като пишете по 12 часа на ден гледате ли още клавиатурата  :) Просто след толкова писане, то самите бутони ще се изтрият, едва ли има нещо толкова издръжливо.

patchosan

Мисля, че тук има фирма за надписване на клавиатури.
Не мога да ти кажа колко струва и нито как се казва фирмата.
Само знам, че беше на партера.
С питане всяка фирма се намира :)
http://bgmaps.com/map.aspx?sid=6bb5b2673ec23bc742db26e7f86a1ede&tip=1

Mincho

и аз намерих две фирми, за които се говорят само добри неща.
:)
едната е зад зона Б5, другата е в гео милев. в зависимост от клавиатурата имало два начина за надписване - гравиране (50 лв.) и някакъв печат, но не лепенки - 18 лв. ще пробваме от по-ефтиния вариант и ще пиша пак.
ако искате - мога да пусна и телефоните за връзка, просто сега листчето не е в мен, остана в офиса...
iMac G3 400MHz, 1GB, 80GB
PowerBook G4 1GHz, 1GB, 160GB
+ некви пц-та...

HQ

#4
Моето изискване беше клавиатурата да е само и единствено на латински,ползвам фонетика и до ден днешен нямам курсова работа с проблеми по правописа или каквото и да е... т.е. БДС дгд*
*Дал Господ Добро ...

Mincho

някои на 50+ са си старомодни, искат да си имат буквите, независимо, че пишат и със затворени очи на БДС стандарта...
iMac G3 400MHz, 1GB, 80GB
PowerBook G4 1GHz, 1GB, 160GB
+ некви пц-та...

Metal

#6
Аз също търся къде надписват БДС (нищо че не съм на 50, предпочитам да си ги виждам, а не да ги целя по памет).

В новмак/екзисто ми казаха че не може, защото буквите ми са в средата на клавиша, няма място просто.

Твоите къде се намират?
Непременно пиши за отзиви.

Mincho

ок, ще пиша какво е станало. а в понеделник, като стигна в офиса - ще препиша тук телефоните на двете фирми, които ми препоръчаха. принципно не е за мак-а, който ползвам, за едни пц-та е. та немога да кажа кога хората ще ги надпишат и кога тозно ще мога да драсна тук за отзивите им.
iMac G3 400MHz, 1GB, 80GB
PowerBook G4 1GHz, 1GB, 160GB
+ некви пц-та...

Alek

Имам копчета за MacBook black 2,1 с БДС ако искаш мога да ти ги продам.

mlambov

fan, по принцип освен че английските клавиатури (дето се водят International) буквите са в средата, ако е печат дали ще ти светят БДС буквите на клавиатурата ?

Mincho

олеле, колко време не съм влизал в тази тема... има-няма година
;)
хората са доволни от фирмата зад зона Б5. от тогава до сега са надписани там няколко лаптопа. единствената забележка за единия лаптоп беше, че бяха затворили капака му веднага след надписването и имаше червен отпечатък (само част от буква) върху дисплея...
във фирмата, от който го купихме отстраниха гадостта. та така. да ровя ли за координати?
iMac G3 400MHz, 1GB, 80GB
PowerBook G4 1GHz, 1GB, 160GB
+ некви пц-та...