Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-05-2024, 08:59:47

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 549
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 550
Total: 551

550 гости, 1 потребител
BuSteR

Iphone 5s home button problem

Започната от vencislava123, 24-11-2014, 21:28:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

vencislava123

Здравейте , колеги! Днес вадя си телефона да видя колко е часа. По подразбиране натискам home бутона за да светне и с телефона не светва. Помислих, че може да му е паднала батерията или нещо. Прибрах го. След няколко минути го извадих и пак не светна, натиснах power бутона - светна. Рестартирах го. Греда - проблема си остана :( Изкарах си AssesiveTouch и утре мисля да го нося в Creative Center.  Та пиша хем да се оплача, щото ми е тъжно, хем за да ви попитам какво да очаквам. В смисъл замяна с нов или поправка на Home Button?

vencislava123

Забравших да споена, че още е в гаранция!

bboyg

Ако не си го облъскал, може да ти го заменят гаранционно без никакви ядове. Хоум бутона на 5S-Ките, до колкото знам е закачен по специално с процесора заради Touch ID- то и не може току така да се сменя.

vencislava123

Има следи от падане, не е нещо фрапиращо по принцип. Благодаря за бързия отговор! :) Да се надяваме, че ще ми го сменят.

faire

Не се надявай, ТРЯБВА да ти го сменят с нов! Стига да си в едногодишната гаранция..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

vencislava123

#5
Супер :) Оправи ми се настроението! А възможно ли е да ми го заменят с друг цвят? (*много нахална*)

faire

Хаха, не вярвам да е възможно... Нека позная - искаш златен? :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

vencislava123

:D да, ама и моя си е окей като цвят. Само да ми го сменят, че ще е голяма мъка без него няколко дена. :(

bboyg

Цитат на: faire - 24-11-2014, 22:07:39
Не се надявай, ТРЯБВА да ти го сменят с нов! Стига да си в едногодишната гаранция..

На колега 5S-ката, която е в едногодишната гаранция, с леко ударено в единия ъгъл, му отказаха от Creative Center да му го заменят. Проблема му е в Touch ID-то и че се изключва от време на време... Явно са започнали да се педерастеят. До скоро ги хвалих където падне, сега ще обръщаме страницата  :(

vencislava123

Днес ще го нося. Довечера ще споделя какво се е случило.

vencislava123

Занесох го. Взеха ми го и ми казаха, че до края на седмицата би трябвало да пристигне нов. Пък да видим! Благодаря, че веднага се отзовахте на въпроса!