Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

08-05-2024, 10:35:57

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 660
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 423
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 344
Total: 344

344 гости, 0 потребители

Проблем с iPhone тетъринг и MBP

Започната от faire, 29-07-2010, 15:54:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

faire

Успешно го активирах на телефона. Пуснах го само прес УСБ.

На лаптопа ми даде, че е намерил нова връзка през iPhone, но в мрежовите настройки ми изписва следното и нет няма:

На телефона имам интернет, така че проблема не е в Глобул.

Пробвах и следното:
В system preferences/sharing/internet sharing съм сложил
share your connection from: iPhone USB
to computers using: iPhone USB
но пак няма никакъв ефект..


През блутуут работи! Но там скоростта би била доста по-бавна, нали? Някой има ли представа защо лаптопа не намира телефона през УСБ, а само през БТ? На мак-а съм с всички последни ъпдейти.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Angelo

Джеилни го и му сложи от Cydia PdaNet.

fpyyh

в сидия можеш да добавиш като сорс sinfulliphonerepo.com, там има кракнато Mywi, супер работи и направо се чудя дали да не си го купя :)

Papiloti

MacBook Pro 17" 2.93GHz/8GB/500GB (7200), iPhone 3GS 32GB white; Mac OS X 10.7 Lion

If at first you don't succeed, skydiving is not for you

toni6600

MacBook Pro 13''

faire

Съжалявам, че толкова късно пиша. Проблемът се оправи от само себе си, но май имаше нещо общо с Глобул  :-X . В крайна сметка ми свърши работа. 1 месец го ползвах. Обаче при стрийминг на видео се случваше да прекъсва на всеки 5-20 мин, при което трябваше да изключвам cellular data-та и да я включа отново. Така и не разбрах - от телефона ли е, от Глобул ли е, но като че ли ще да е от вторите...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.